27.03 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 1 )
Skład: Piech, Bartosik, Mulik, Gawlik, Kuryłek, Kulczyński, Bąbka
Skład: Sudnik, Hebbechi, Mazurek, Góreczny, Murach, Bayo Fernandez, Szabo, Leal Felix, Monchique
6' Damian Bąbka
40' Piotr Kulczyński
8' Jose Maria Bayo Fernandez
10' Jose Manuel Leal Felix
30' Jose Maria Bayo Fernandez
35' Pedro Monchique
Zawodnik meczu: Jose Maria Bayo Fernandez (Obrońcy nie mieli dzisiaj łatwej pracy za sprawą napastnika drużyny ACN FC, który na inaugurację zanotował 2 bramki. Na wyróżnienie zasługuje również Jose Manuel Leal Felix.)

Ostatnie spotkanie pierwszej kolejki w lidze 2A. Na przeciwko siebie staną znane już z poprzednich edycji zespoły, które bez wątpienia postarają się ze wszystkich sił aby inaugracja sezonu była dla nich jak najbardziej korzystna.

4' Jose Maria Bayo Fernandez próbuje przelobować wychodzącego z bramki Gawlika, Wrtasilavie-bio przed utratą gola ratuje Zbyszek Kuryłek.
6' (0:1) - Wratislavia-Bio wychodzi na prowadzenie po golu Damiana Bąbki.
8'  (1:1) - Fatalny błąd Gawlika, który pod naporem Miklosa Szabo puszcza strzał z połowy boiska Jose Mario Bayo Fernandeza.
10'  (2:1) - Kolejny kiks po stronie Wratislavi-Bio, tym razem autorstwa obrońcy. Na listę strzelców wpisuje się Jose Manuel Leal Felix.
12' Podanie Fernandeza w pole karne świetnie przeczytał Gawlik. Niebezpieczeństwo zażegnane.
14' Świetna interwencja Gawlika po strzale Fernandeza.
16' Wratislavia- Bio próbuje odpowiedzieć. Piotr Kulczyński nie zdołał jednak pokonać Sudnika w sytuacji sam na sam.
18' Piłka po strzale Szabo trafia w słupek!
20' Co za pudło! Kulczyński obsługuje świetnym podaniem Piecha, który stoi niepilnowany w polu karnym. Piłka unosi się wysoko nad poprzeczką.
22' Mocno bita piłka w pole karne przez Kulczyńskiego, jednak nikt nie zdołał do niej dopaść.
24' Kulczyński decyduje się na indywidualną akcję, którą kończy niecelnym strzałem z dystansu.
26' Kolejna akcja Wratislavi-Bio. Bartosik podaje piłkę w pole karne do Kuryłka, jednak przy wykończeniu zabrakło zimnej krwi.
27' Akcja po drugiej stronie boiska. Strzał Monchiqua wybija na rzut rożny Gawlik.
28' ACN FC atakuje coraz śmielej. Jednak między słupkami świetnie spisuje się Gawlik przy strzale z dystansu Pedro Monchique.
30'  (3:1) - ACN FC powiększa prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Jose Mario Bayo Fernandez.
32' Minimalnie
35'   (4:1) - Kontra ACN FC. Hebbechi przenosi piłkę nad Gawlikiem, do której dopada w polu karnym Monchique i dopełnia formalności.
40'   (4:2) - Kontra Wratislavia-Bio. Kuryłek wykłada piłkę do pustej bramki Kulczyńskiemu, który ustala wynik spotkania.

Świetny występ obu zespołów, które przez niemal 40 minut stawiały na atak. Po zaciętej pierwszej połowie drużyna ACN FC konsekwentnie powiększała prowadzenie, pokonując ostatecznie Wratislavie-Bio 4:2. W następnej kolejce zwycięzcy zmierzą się z drużyną Asplex, natomiast podopieczni Piotra Piecha podejmą FC Pivoszy.