25.03 godz. 19:25, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Przybysławski, Chrzan, Rojek, Rzepczyński, Kot, Girulski, Dziaczyszyn
Skład: Mamczak, Knopik, Piechocki, Krzemień, Stopa, Konieczny, Jakubiak, Piechocki, Balcerek, Dąbrowski
19' Paweł Dziaczyszyn
30' Andrzej Rojek
15' Piotr Balcerek
17' Michał Stopa
19' Michał Stopa
22' Radosław Piechocki
24' Radosław Piechocki
32' Sebastian Piechocki
Zawodnik meczu: Przemysław Mamczak (Świetny występ bramkarza zwycięskiego zespołu. Swoimi interwencjami zapewnił pierwsze trzy punkty w inauguracyjnym spotkaniu w lidze WROCBAL.)

Na przeciw siebie staną były Superligowiec, który po rozłamie w drużynie powrócił do starej nazwy i rozpoczął rywalizację na nowo od 2 ligi, FC Pivosze oraz debiutujący w naszych rozgrywkach zespół FC Kasztany. Obie drużyny bez wątpienia postarają się o zdobycie pełnej puli na inaugurację.

1'  - Rozpoczynamy drugie spotkanie. Swoją przygodę z ligą WROCBAL rozpoczynają FC Kasztany.
2' Strzał Dziaczyszyna świetnie broni Mamczak.
4' W odpowiedzi, po srugiej stronie boiska strzał Dawida Knopika z największym trudem broni Marek Kot.
6' Kolejna akcja Kasztanów. Mateusz Dąbrowski decyduje się na uderzenie z dystansu, jednak po raz kolejny pewnie interweniuje Kot.
10' Po chwli wytchnienia i walce w środku boiska Kasztany ponownie miały okazję na zdobycie gola. Piłka po uderzeniu Szymona Krzemienia szerokim łukiem mija bramkę.
15'  (1:0) - Piotr Balcerek dokłada nogę w polu karnym i otwiera wynik spotkania !
17'  (2:0) - Michał Stopa podwyższa prowadzenie !
19'  (2:1) - FC Pivosze zmniejszą straty. Paweł Dziaczyszyn zdobywa bramkę tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę.
19'  - Sędzie odsyła na karę dwóch minut Michała Stopę z FC Kasztany.
20'  - Koniec pierwszej połowy.
22'  (3:1) - Kasztany ponownie wychodzą na dwubramkowe prowadzenie ! Radek Piechocki tym razem pokonuje Kota.
24'  (4:1) - Co za uderzenie ! Radek Piechocki pięknym strzałem z dystansu pokonuje bramkarza.
27' Rzut wolny dla FC Pivoszy. Strzał Chrzana świetnie broni Mamczak.
30'  - Żółta kartka dla Andrzeja Rojka za nieprzepisowe zatrzymanie zawodnika rywali.
32'  (5:1) - Sebastian Piechocki po raz pierwszy wpisuje się na listę strzlców w dzisiejszym spotkaniu.
35' FC Pivosze nie mogą znaleźć recepty na świetnie dysponowanego między słupkami Mamczaka.

Świetny występ FC Kasztanów w inauguracyjnym meczu. Drużyna pod kierownictwem Przemka Mamczaka od pierwszych minut dyktowała tempo spotkania i nie dała najmniejszych szans rywalom. W następnym tygodniu zwycięzcy zmierzą się z FC Velicante Wrocław, natomiast FC Pivosze podejmą zespół Wratislavia- Bio.