tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Kasztany 11 +49 33
2 . Diabły 11 +13 23
3 . FC Velicante Wrocław 11 +12 22
4 . Moico 11 +27 17
5 . RedKnee 11 +4 15
6 . ACN FC 11 +1 15
7 . Azzurrobianco 11 -2 15
8 . FC Pivosze 11 +2 14
9 . Asplex 11 -3 14
10 . FC Zbieranina 11 -13 10
11 . Wratislavia-Bio 11 -35 6
12 . Czarny Byk 11 -55 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.03 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
FC Zbieranina
Czarny Byk
1 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Kmieć, Jędrzejewski, Gibas, Herman
Skład: Szycher, Owczarek, Kopeć, Jurczak, Mazurkiewicz, Kuleczka, Barczak
40' Maciej Kopeć
Zawodnik meczu: Maciej Jędrzejewski (Golkiper miał dziś prawdziwy dzień konia, dzięki jego świetniej postawie ekipa Zbieraniny nie przegrała wysoko.)
    vs   

Ekipa Łukasz Kmiecia w poprzednim sezonie oddał kilka meczów walkowerem, z powodów kadrowych sezon nie został dokończony, wszystko miało się zmienić w obecnych rozgrywkach, niestety pech oraz kłopoty zdrowodnie kilku zawodników sprawiły, że Zbieranina przystąpiła do swojego pierwszego meczu tego sezonu w piątkę. Czarny Byk wiedząc o kłopotach rywali już na początku spotkania ostrzył sobie zęby i liczył ile to goli strzelą Jędrzejewskiemu. Czarny Byk przystąpił do ofensywy już od pierwszej minuty, rywal na własnej połowie ograniczał się tylko do wybijania piłek jak najdalej od własniej bramki. W 10 minucie wynik mógł otworzyć Roman Kuleczka, niestety pech chciał, że debiutujący w lidze Wrocbal, zawodnik Czarnego Byka trafił w słupek. Kolejne akcje "Byków" były również bardzo groźne, lecz na ich drodze stanął bramkarz FC Zbieraniny Maciej Jędrzejewski, golkiper popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami i tylko dzięki jego świetnej postawie Kmieć i spółka remisowali do przerwy 0:0. Druga część spotkania również toczyła się pod dyktando Czarnego Byka, drużyna dowodzona przez Rafała Wolana raziła jednak nieskutecznością. W 25 minucie Kuleczka ponownie trafił w słupek. Wraz z upływem czasu w szeregach Czarnego Byka wdarła się lekka panika mimo, iż rywal radził sobie całkiem nieźle to raz mogli rywala skontrować, niestety brakło trochę zimnej krwi. Gdy wszyscy zgromadzieni kibice oczekiwali na końcowy gwizdek Czarny Byk dopiął swego, w zamieszaniu pod bramką pilkę do siatki wpakował Maciej Kopeć. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwej Czarnego Byka. Zbieranina pokazała lwi pazur i wielką wolę walki. Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Maciej Jedrzejewski. W następnym spotkaniu ekipa Rafał Wolana zagra z Moico, natomiast FC Zbierania zagra z Diabłami.Zawodnik meczu :

Maciej Jędrzejewski (FC Zbieranina)

autor: Adrian Miedziński