tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +17 26
2 . Inss-Pol 11 +15 23
3 . FC Barmelona 11 +13 22
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Theron FT 11 +13 21
6 . Best-Com Orange 11 +4 18
7 . Geostandard Wrocław 11 +4 17
8 . Capgemini 11 -4 16
9 . Astech 11 -8 10
10 . PKS Augustyn 11 -15 6
11 . Lex Pistols 11 -18 6
12 . Bożyszcza Nastolatek 11 -36 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
26.05 godz. 20:50, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
PKS Augustyn
Best-Com Orange
1 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Stefanik, Nowicki, Stefanik, Boix Presa, Kuliński, Feja, Wójcik, Wójcik, Minko
Skład: Baranowski, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Puńko, Słowiński, Wieczorek, Dziergwa, Wojewoda, Masternak, Baranowski
8' Piotr Stefanik
26' Jakub Feja
33' Oskar Wójcik
1' Dawid Masternak
Zawodnik meczu: Piotr Stefanik (Niczym Cesarz poprowadził swój zespół do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Był najbardziej waleczną osobą na boisku, strzelił gola i zaliczył asystę.)
    vs   
 
Zwycięstwem nad outsiderem 1 ligi, Best-Com Orange miał zapewnić sobie utrzymanie. Tak też zapowiadało się od pierwszej minuty kiedy to "Pomarańczowych" na prowadzenie wyprowadził Dawid Masternak. Kolejne minuty obnażyły jednak brak formy Best-Comu, który był objawieniem pierwszej połowy sezonu. W 6 minucie Wieczorek musiał ratować swój zespół po groźnym strzale Jakuba Feji a już dwie minuty później skapitulował po uderzeniu Piotra Stefanika, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywala.

W 10 minucie znów pewnie interweniował Michał Wieczorek, tym razem broniąc strzał Oskara Wójcika. Best-Com wciąż szukał okazji do strzelenia gola ale ani Dawid Ratajczyk ani Tomasz Apicionek nie byli w stanie pokonać świetnie dysponowanego tego dnia Luisa. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem 1:1.

Po zmianie stron, już w 26 minucie PKS Augustyn wyszedł na prowadzenie po golu Jakuba Feji, który otrzymał prostopadłe podanie od Radka Kulińskiego. Cztery minuty później do wyrównania mógł doprowadzić Ratajczyk ale jego strzał z głowy wyłapał Boix Presa. W kolejnej akcji, Luis wybronił strzał Jacka Puńko a niewykorzystane sytuacje zemściły się w 33 minucie kiedy to po strzale Piotrka Stefanika, tuż przed linią bramkową, piłkę do bramki wcisnął Oskar Wójcik.

Sensacyjna porażka stała się faktem gdy sędzia Michał Baraniecki użył gwizdka po raz ostatni. PKS na utrzymanie w 1 lidze nie ma już szans a po tym meczu Best-Com nieco skomplikował sobie sytuację bowiem już nie tylko od nich będzie zależało czy pozostaną na zapleczu Superligi. Przedłużyły się bowiem szanse Astechu na utrzymanie ale nie będzie to łatwe dla ekipy Roberta Puchały.


Zawodnik meczu :

Piotr Stefanik (PKS Augustyn)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl