tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +17 26
2 . Inss-Pol 11 +15 23
3 . FC Barmelona 11 +13 22
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Theron FT 11 +13 21
6 . Best-Com Orange 11 +4 18
7 . Geostandard Wrocław 11 +4 17
8 . Capgemini 11 -4 16
9 . Astech 11 -8 10
10 . PKS Augustyn 11 -15 6
11 . Lex Pistols 11 -18 6
12 . Bożyszcza Nastolatek 11 -36 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
16.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
FC Barmelona
Theron FT
1 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Guźniczak, Kowalski, Janik, Guźniczak, Pawlaczyk, Józefczyk, Pikul, Szulc, Szwalbe
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Koczuk, Szewczyk, Kittner, Koczuk, Kawiak, Żuk, Andysz
22' Michał Guźniczak
26' Krystian Szwalbe
30' Michał Guźniczak
38' Michał Guźniczak
10' Dawid Kawiak
40' Mateusz Szewczyk
Zawodnik meczu: Michał Guźniczak (Doskonały występ młodszego z rodu Guźniczaków. Nominalny bramkarz regularnie występuje w polu ustępując miejsce między słupkami swojemu ojcu, jak widać sprawdza się również w roli napastnika.)
    vs    
 
Mecz na szczycie pierwszej ligi. Drużyna FCB jest debiutantem lecz ze sporym doświadczeniem ligowym. Theron FT w końcu się przebudził, po niemrawym początku przyszły dwa zwycięstwa i kolejne nadzieje na przyszłość. Czeka nas emocjonujące widowisko, bowiem FCB z kompletem punktów ma wielką chrapkę na awans do Superligi. Mieszkalski będzie miał sporo pracy bowiem jego dyspozycję bramkarską sprawdzą królowie strzelców Marcin Janik oraz Dariusz Szulc.

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
3' Okazja dla Theron FC... Mateusz Szewczyk tylko w boczną siatkę.
10' - Dawid Kawiak łapie za koszulkę wbiegającego prawym skrzydłem Krystiana Szwalbe, sędzia Adrian Miedziński słusznie odsyła obrońcę Theronu na dwuminutową karę.
18' Tak nudnego meczu nie widzieliśmy już dawno. Biorąc pod uwagę klasę zawodników, którzy znajdują się na boisku spodziewaliśmy się o wiele lepszego widowiska.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' - Michał Guźniczak fauluje bramkarza Theronu.
25' Mieszkalski broni płaski strzał Marcina Janika zza pola karnego.
26' - Szwalbe fauluje Kittnera na środku boiska. Zupełnie niezrozumiałe pretensje zawodnika FC Barmelona, słuszna decyzja sędziego.
30'  (0:1) - Prostopadłe podanie Mateusza Józefczyka trafia w pole karne do Michała Guźniczaka, ten na wślizgu pakuje piłkę do bramki Pawła Mieszkalskiego.
37' Ależ okazja dla Theron FT!!! Jacek Żuk przepchnął się z obrońcą rywali i oddał mocny strzał lobując Zbyszka Guźniczaka, piłkę zatrzymał jednak poprzeczka!
38'  (0:2) - Jak się nie strzela to się traci! Michał Guźniczak podwyższa prowadzenie dla "Melonów" wygrywając rajd po piłkę toczącą się na linii bramkowej, z Pawłem Mieszkalskim.
40'  (1:2) - Mateusz Szewczyk wychodzi sam na sam ze Zbigniewem Guźniczakiem, bramkarz FC Barmelony broni nogą, piłka szybuje w powietrze i spada na głowę strzelca, Dariusz Szulc próbuje wybić ją główką ale ta jednak wpada do barmki tuż przy słupku.
40' - Koniec spotkania.

FC Barmelona kontynuuje swoje dzieło i ogrywa kolejnego, groźnego rywala do awansu. Dziwić może forma Marcina Janika oraz Dariusza Szulca, którzy byli dziś całkowiecie niewidoczni. Być może królowe strzelców myśleli już o świątecznej babie wielkanocnej. Wesołych Świąt!


Zawodnik meczu :

Michał Guźniczak (FC Barmelona)

autor: Marcin Wiktorowski
Zauważyłeś jakiąś niezgodność w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czs dla drużyny/przerwa w grze.