15.04 godz. 19:15, Leśnica, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Polikarp, Jurkiewicz, Cieślik, Poddębniak, Puć, Caldeira Ribeiro, Witek
Skład: Bulzacki, Stefanik, Nowicki, Dzierżanowski, Ziółkowski, Stefanik, Feja, Kędzia, Wójcik, Knafel
25' Ze Maria Caldeira Ribeiro
39' Michał Witek
15' Wojciech Knafel
Zawodnik meczu: Ze Maria Caldeira Ribeiro (Bardzo akrtywny pod bramką rywala, stworzył kilka groźnych akcji, po jednej z nich wpisał się na listę strzelców.)

Inss-Pol ma za sobą dwa spotkania i tylko jeden punkt na koncie co jest sporą niespodzianką. Być może głównym powodem takich wyników jest przebudowa składu. Po odejściu Markowskiego i Grzegorczyka do kadry Inss-Polu dołączyło kilku zawodników znanych nam z zespołu Kaka Demona. PKS Augustyn wciąż jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa w 1 lidze więc pewnie postara się wykorzystać roszady w składzie rywala.

5' Mocny ale niecelny strzał Michała Witka z Inss-Polu
6' Dobra okazja PKS Augustyn, stojący dwa metry przed bramkarzem rywali Piotr Stefanik trafia piłką prosto w ręce bramkarza.
7' Adam Bulzacki broni dwa groźne strzały napastników Inss-Polu, najpierw po rzucie rożnym próbował zaskoczyć go Borys Poddębniak, po chwili groźny strzał oddał Ze Maria.
9' Kontra PKS-u, Nowicki oddaje strzał "z dużego palca" ale piłka o centymetry mija słupek bramki Polikarpa.
10' Indywidualna akcja Borysa Poddębniaka zakończona strzałem w boczną siatkę.
12' Groźny strzał Michała Witka, piłka minimalnie mija okienko bramki Adama Bulzackiego.
15'  (1:0) - Cieślik fauluje napastnika PKS-u przed polem karnym. Do piłki podchodzi Stefanik, który wycofuje ją do Wójcika... napastnik Augustynów strzela zza pola karnego a stojący przed bramką Wojtek Knafel dokłada nogę i pokonuje bezradnego Polikarpa.
17' Obrońcy PKS-u blokują groźny strzał Ze Marii, piłka wychodzi na rzut rożny. Po nim, Bulzackiego próbował zaskoczyć Puć ale bramkarz nie dał się pokonać.
19' Ziółkowski ratuje zespół przed utratą gola po groźnym strzale Jurkiewicza.
20 Kąśliwy strzał Cieślika z połowy boiska, piłka przechodzi obok bramki.
24'  (1:1) - Ze Maria otrzymuje podanie w polu karnym i precyzyjnym strzałem obok bramkarza umieszcza piłkę w bramce!!!
26' Dwójkowa akcja Witka z Poddębniakiem zakończona niecelnym strzałem tego drugiego.
29' Świetna interwencja nogami, bramkarza PKS-u po strzale Poddębniaka.
30' Jakub Feja przedziera się pod bramkę Inss-Polu ale pod naporem obrońców nie mógł oddać dobrego strzału. Piłka w rękach Polikarpa.
33' Ze Maria przed szansą na wyporadzenie swojego zespołu na prowadzenie.... niecelny strzał.
37' Knafel obraca się z piłką w polu karnym lecz trafia nią prosto w ręce Polikarpa.
39'  (1:2) - Akcja Inss-Polu! Jurkiewicz wycofuje piłkę przed pole karne do Michała Witka, ten uderza w środek bramki nie dając szans zasłoniętemu Bulzackiemu na skuteczną interwencję.

PKS Augustyn traci gola na minutę przed końcem spotkania i wciąż u boku Bożyszczy Nastolatek pozostaje zespołem bez punktu w 1 lidze. Inss-Pol wygrywa ważny mecz i lekko wspina się w górę tabeli.