12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -25 4

15.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Stasz, Guźniczak, Kowalski, Chrzan, Kozaczuk, Wilkosz, Janik, Siemaszko, Sitek, Rojek
Skład: Rozpędowski, Majewski, Nikipiło, Stochalski, Świsulski, Nowak, Witkowski, Witkowski, Bienkowski, Dulat
4' Marcin Janik
8' Marcin Janik
15' Jacek Witkowski
20' Marek Stochalski
Zawodnik meczu: Marcin Janik (Autor dwóch ważnych bramek, gdyby jednak jego celownik był lepiej ustawiony djSHOP.PL mogliby cieszyć się z trzech punktów. Na wyróżnienie zasłużył też dobrze broniący Guźniczak)
Jedni i drudzy aby myśleć o pozostaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej muszą dromadzić niezbędne do tego punkty. Fizjoterapia Polska wciąż z zerowym dorobkiem punktowym więc nic dziwnego, że w zespole atmosfera się zaostrza. Lekarstwem na poprawienie humorów jest oczywiście komplet oczek w meczu z innym beniaminkiem. Już na początku spotkania plany ekipy Witkowskiego pokrzyżował Marcin Janik, napastnik DjShop w 4 minucie wykorzystal dośrodkowanie Kowalskiego i mimo asekuracji dwóch obrońców rywali, trafił do siatki. Minutę później powinnien  być remis, błąd w ustawieniu obrony djSHOP-u nie wykorzystał Piotr Nowak, który niemal od połowy boiska biegł sam na sam ale przegrał pojedynek z Guźniczakiem. Jak zdobywa się bramki pokazał Nowakowi w 10 minucie najlepszy strzelec pierwszej ligi w poprzednim sezonie Janik, napastnik zdobył bramkę głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Sitka. Chwilę po wznowieniu gry Jacek Witkowski do spółki z Nowakiem przeprowadzili akcję, po której mogła paść bramka, ponownie wielkimi umiejętnosciami bramkarskimi wykazał się jednak Guźniczak, pewnie broniac strzał Witkowskiego. W 14 minucie Marcin Janiak był bliski skompletowania hat-trika, piłka po jego strzale z rzutu wolneg trafiła w poprzeczkę. Nadzieję na korzystny wynik przywrócił zawodnikom Fizjoterapii, w 15 minucie Jacek Witkowski, napastnik strzelił bramkę niemalże z zerowego konta. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę mieliśmy remis. Z rzutu rożnego dośrodkował Nowak a pięknym strzałem z głowy w okienko bramki popisał się Marek Stochalski. Do przerwy byłow więc 2:2. W drugiej cześci spotkania wszystko rozpoczęło się od nowa, jedni i drudzy walczyli o ważne trzy oczka. W 25 minucie Nowak trafił w słupek, odpowiedź dj.SHOP.PL była natychmiastowa, niestety Janik posłał piłkę nad poprzeczką. Dziesięć minut przed końcem spotkania Fizjoterapia stanęła przed szansą wyjścia na prowdzenie, strzał z dystansu Dulata sprawił sporo problemów bramkarzowi, Guźniczak wprawdzie obronił ale sparował piłkę prosto pod nogi Jacka Witkowskiego, ten natomiast źle przyjął futbolówkę i cała akcja zakończyła się fiaskiem. W 36 minucie Dominika Rozpędowskiego przed wpuszczeniem gola uratował słupek, strzelał bardzo aktywny tego dnia Janik. Do ostatniej minuty żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Fizjoterapia swojego pierwszego zwycięstwa poszuka więc w starciu z Sokołem Wrocław natomiast djSHOP.PL zagra z FC Moose.