28.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Fuławka, Jakóbek, Padewski, Paździor, Hajduk
Skład: Ziarkowski, Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Ziarkowski, Kubiak, Młynarczyk, Mingin, Wójcik, Toms
9' Dominik Padewski
5' Mariusz Kubiak
28' Bartłomiej Kozakiewicz
Zawodnik meczu: Łukasz Maraj (Bramkarz Warki był tego dnia w wyśmienitej formie. Dzięki jego interwencjom Boty zdobyły tylko jedną bramkę i straciły dwa punkty.)

W tej edycji przyłączyło się do nas aż 11 nowych zespołów, które zostały rozdzelone do dwóch grup w 2 lidze. Najlepiej z debiutantami poradził sobie zespół Botów, który wygrał grupę B zostawiając w tyle wszystkie nowe zespoły. W ostatniej kolejce, rywalem drużyny Krzysztofa Ronczkowskiego był nieobliczalny zespół Team Warka Wrocław. Botom wystarczył remis aby do 1 ligi awansować z pierwszego miejsca w tabeli.

5' - Za celowe zagranie piłki ręką, na karę dwóch minut powędrował Mariusz Kubiak.
8' Groźna akcja pod bramką Botów, Grzegorz Maraj dograł futbolówkę do Dominika Padewskiego, ten strzelił z pierwszej piłki lecz minimalnie obok słupka.
9' (0:1) - Team Warka Wrocław wychodzi na prowadzenie ! Celny strzał zza pola karnego oddaje Dominik Padewski.
11' Mocny strzał z rzutu wolnego niemal z połowy boiska, w wykonaniu Wójciaka... piłka mija słupek bramki Warki.
14' Bezpańska piłka trafia pod nogi Michała Wykrenta lecz ten nie zdołał jej opanować i po chwili padła ona łupem Łukasza Maraja.
15' Ależ okazja dla Warki na podwyższenie wyniku ! Hajduk pociągnął akcję lewym skrzydłem, zagrał futbolówkę do Dominika Padewskiego a ten zamiast oddać ją do lepiej ustawionego Przemka Paździora, zdecydował się na fatalny strzał w bramkarza.
17' Jak wygląda gra zespołowa, pokazał Padewskiemu Paździor... kapitan Warki oddał jednak niecelny strzał po dobrym podaniu kolegi.
18' Kozakiewicz oddaje dwa niecelne strzały nad poprzeczką bramki Łukasza Maraja.
20' Kolejna okazja dla Botów ! Wójcik podaje z autu do Kozakiewicza a ten strzela tuż obok słupka.
20' - Przerwa.
23' Michał Wykrent próbował przelobować źle ustawionego Maraja ale bramkarz Warki chwycił piłkę !
26' Groźny strzał Bartka Kozakiewicza z ostrego kąta... Maraj broni nogą !
26' Łukasz Maraj broni groźny strzał Pawła Wójcika z dystansu !
28' (1:1) - Mamy wyrównanie ! Szultk zgasił klatką podanie Wójciak, piłka spadła pod nogi Bartka Kozakiewicza, który po chwili zmusił Maraja do kapitulcji !
29' Warka nie zamierza rezygnować ze zwycięstwa. Mariusz Maj uderza mocno z rzutu wolnego z okolicy 15 metra lecz trafia tylko w boczną siatkę.
31' Po drugiej stronie boiska, Maraj po raz kolejny popisuje się pewną interwencją, tym razem po mocnym strzale Mariusza Kubiaka.
35' Kozakiewicz marnuje świetne podanie Samuela Ziarkowskiego ! Maraj mija się z piłką a Bartek nie trafia do pustej bramki !!!
36' Fantastyczna interwencja bramkarza Warki Wrocław po strzale Mingina z metra !!!
40' - Koniec meczu !

Chociaż obie drużyny miały wiele okazji by prechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę to mecz kończy się podziałem punktów, z którego zadowolony jest głównie zespół Botów. Drużyna Ronczkowskiego kończy sezon na pierwszym miejscu w grupie B, 2 ligi i awansuje na zaplecze Superligi. Warka pokazała, że w przyszłym sezonie będzie jednym z faworytów do awansu. Dziękujemy za udział w rozgrywkach i do zobaczenia we wrześniu.