27.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Wiktorowski, Szałecki, Puchała, Darmochwał, Guziejewski, Skonieczny, Jański, Wiktorowski
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Fuławka, Jakóbek, Jurasik, Stasiak, Padewski, Paździor, Hajduk
24' Przemysław Hajduk
28' Dominik Padewski
Zawodnik meczu: Jędrzej Skonieczny (Gdyby nie bramkarz Astech-u, porażka drużyny Roberta Puchały byłaby dotkliwsza. Na wyróżnienie zasłużył też Dominik Padewski z Warki.)

Oba zespoły, szansę na awans do 1 ligi straciły już dawno. Stawką tego spotkania może być czwarte miejsce w końcowej klasyfikacji w grupie B, 2 ligi. Team Warka Wrocław jak na debiutanta, spisuje się wyśmienicie. Astech, zespół z doświadczeniami... trochę słabiej. Problemem jest chyba brak stabilizacji w składzie.

Astech po raz kolejny pojawił się na boisku mocno zdekompletowany, gołą "siódemką". Dopiero po kilku minutach pojawił się spóźniony Damian Guziejewski. Warka mogła tego dnia zagrać w pełnym składzie a bogactwo w przeprowadzaniu zmian było jej dużym atutem.

Drużyna Dominika Padewskiego długo nie mogła jednak przebić się przez defensywę Astech-u. Kilka groźnych strzałów wyśmienicie wybronił Jędrzej Skonieczny. Również Astech miał kilka okazji na zdobycie bramki lecz zabrakło wykończenia.

Pierwsza połowa, mimo przewagi Warki zakończyła się bezbramkowym remisem. W drużynie Astech-u wyraźnie brakowało Marcina Murdzka oraz Mateusza Świerka, na dodatek często plac gry opuszczał kontuzjowany Dariusz Szałecki. W drugiej części spotkania Astech opadł z sił co bezlitośnie wykorzystał rywal.

W 24 minucie po indywidualnej akcji, wynik spotkania otworzył Przemysław Hajduk, który wykończył zespołową akcję. Cztery minuty później było już 2:0 ! Dominik Padewski przeprowadził indywidualną akcję, sprytnym zwodem objechał Seweryna Jańskiego i po chwili zmusił Jędrzeja Skoniecznego do kapitualcji.

Mimo wielu okazji po obu stronach boiska, wynik nie uległ zmianie. Astech może zawdzięczać to zarówno swojemu bramkarzowi, jak i swoim napastnikom, którzy nie potrafili wstrzelić się w bramkę Łukasza Maraja.

Astech kończy sezon i może przygotowywać się do kolejnego. Warka ma przed sobą jeszcze jeden mecz i to już kolejnego dnia. Jej rywalem będzie walczący o pierwsze miejsce w grupie, zespół Botów.