25.06 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Jakub Orliński
0 : 9
( 0 : 2 )
Skład: Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Ziarkowski, Kubiak, Młynarczyk, Mingin, Wójcik, Toms
Skład: Hadrian, Knitter, Zamojski, Markiewicz, Laśkiewicz, Orliński, Szot, Pawelec
6' Bartłomiej Kozakiewicz
12' Bartłomiej Kozakiewicz
23' Bartłomiej Kozakiewicz
24' Paweł Wójcik
27' Bartłomiej Kozakiewicz
29' Paweł Wójcik
30' Bartłomiej Kozakiewicz
38' Bartłomiej Kozakiewicz
39' Bartłomiej Kozakiewicz
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kozakiewicz (Zdobył siedem z dziewięciu bramek dla Botów... nic dodać, nic ująć.)

Dla Botów to bardzo ważny mecz w tym sezonie, w przypadku zwycięstwa zapewnią sobie bowiem awans do 1 ligi. Rewelacja Sezonu zatrzymała już Znajomych Sędziego więc być może nie będzie chciała utrudniaćsprawy Botom.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Między słupkami bramki "Szerszeni" zamiast Marcina Szreka, Paweł Laśkiewicz.
1' Już od bpierwszej minuty Boty mogły mieć kłopoty. Andrzej Zamojski uderzył bardzo mocno z dystansu ale Ronczkowskiego uratował słupek.
3' Tym razem przed szansą stają Boty ale Laśkiewicz broni w sytuacji sam na sam z Samuelem Ziarkowskim.
6'   (0:1) - No i mamy pierwszego gola ! Bartek Kozakiewicz wykonał serię zwodów przed polem karnym i mocnym strzałem pokonał Laśkiewicza.
10' Przewaga Botów robi się coraz bardziej widoczna.
12'   (0:2) - Kozakiewicz wychodzi sam na sam z bramkarzem Rewelacji i po chwili zmusza go do kapitulacji.
15' Fatalny błąd Laśkiewicza, który wyszedł z bramki ale piłka po koźle przeleciała nad nim, Kozakiewicz nie trafił jednak do pustej bramki.
18' Rewelacja Sezonu wciąż się broni i widać, że chce wytrwać do przerwy aby złapać przez chwilę oddech.
22' Potężny strzał niemal z połowy boiska oddaje Michał Wykrent, Laśkiewicz popisuje się fenomenalną paradą. To jedna z najpiękniejszych interwencji w tym sezonie !
23'   (0:3) - Tym razem Laśkiewicz popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki. Samuel Ziarkowski podaje do Kozakiewicza a ten nie ma problemu z umieszczeniem piłki w siatce.
24'   (0:4) - Boty idą za ciosem ! Paweł Wójcik wychodzi sam na sam z Laśkiewiczem i po chwili pokonuje go sprytną podcinką.
27'   (0:5) - Worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Tym razem Bartek Kozakiewicz pokonuje bramkarza Rewelacji Sezonu płaskim strzałem w krótki róg.
29'   (0:6) - Drugie trafienie Pawła Wójcika w tym meczu.
30' (0:7) - Bartek Kozakiewicz strzela piątego gola w tym meczu i wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji strzelców wyprzedzając Markowskiego z Inss-Pol'u. Zespół Tomka zakończył już sezon więc z pewnością ten zawodnik nie odbierze Kozakiwiczowi korony najlepszego strzelca.
35' Rewelacja Sezonu już się chyba nie dźwignie. Wyraźny brak w składzie Patryka Gnieciaka.
38'   (0:8) - Podanie Rafała Mingina na bramkę zamienia... Kozakiewicz ! Ależ urządził sobie festiwal strzelecki.
39'   (0:9) - Snajper Botów przypieczętował zwycięstwo !

Boty rozstrzelały Rewelację Sezonu, Kozakiewicz strzelił siedem z dziewięciu goli i stał się samotnym liderem klasyikacji strzelców. Wygląda też na to, że w tym momencie sięgnął po koronę najlepszego strzelca grupy B, 2 ligi gdyż najbliższy na liście zawodnik, który mógłby mu zagrozić to Dominik Padewski z Team Warka Wrocław. Na koncie Dominika widnieje 11 trafień a Bartek ma ich aż 21 !
Przed Botami ostatni mecz w sezonie gdzie ich rywalem będzie właśnie Team Warka Wrocław, jeśli Boty przynajmniej zremisują to staną się zwycięzcą swojej grupy ! Rewelację sezonu czeka mecz z ekipą Visionica Team.