21.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Wiktorowski, Puchała, Nosewicz, Darmochwał, Masztalerz, Skonieczny, Świerk, Jański, Wiktorowski
Skład: Greczyło, Piwowarczyk, Jacak, Ragan, Szymański, Majak, Golonka, Pawłoś
20' Marcin Majak
28' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Chociaż rywal wiedział, że trzeba bo przypilnować to ten i tak zdołał zdobyć dwie bramki na wagę zwycięstwa.)

To mecz o czwarte miejsce w tabeli. Old Blue Angels bez Michała Żmudzińskiego, Tomasza Ossowskiego, Piotrka Andrzejewskiego oraz kontuzjowanego Marcina Hubisza. Problemy kadrowe ma też Astech, dziś zabraknie przede wszystkim Darka Szałeckiego oraz: braci Guziejewskich i Marcina Murdzka.

1' - Astech rozpoczyna spotkanie.
2' Pierwsza okazja Old Blue Angels, Marcin Majak jednak minimalnie obok prawego słupka.
4' Po raz kolejny Majak... tym razem lepszy od napastnika Aniołów okazał się Jakub Masztalerz.
5' Groźny strzał z dysnansu Mateusza Świerka mija bramkę Greczyłko.
7' Przewaga Old Blue Angels wzrasta, jednak zawodnicy obu drużyn nie mogą stworzyć sobie dogodnych okazji.
10' W pojedynku Majak - Masztalerz po raz kolejny lepszy bramkarz Astech-u.
13' Rzut rożny dla Astech-u – wrzutka Puchały, z przewrotki próbuje uderzyć Gabryiel Wiktorowski. Piłka jednak mija bramkę w dość dużej odległości.
15' Mateusz Świerk z rzutu dwukrotnie wolnego trafia w mur.
18' Tempo gry wyraźnie spadło. Obie ekipy czekają już chyba na gwizdek kończący pierwszą połowę.
19' Wiktorowski główkuje na bramkę Aniołów... aaa minimalnie obok słupka !
20'   (1:0) - A jednak... Marcin Majak trafia strzałem zza pola karnego!
20' - Przerwa
21' Druga połowa rozpoczyna się do groźnego strzału Olka Darmochwała. W tej sytuacji jednak górą golkiper Old Blue Angels.
23' Niesamowita bomba Świerka, jednak ten strzał nadaje się bardziej do meczu futbolu amerykańskiego.
24' Świetne uderzenie Majaka z rogu pola karnego, tym razem nie daje zaskoczyć się niepewny dziś w bramce Masztalerz.
28'   (2:0) - Zawachanie obrońców rywala wykorzystuje Majak, mija jednego, drugiego, trzeciego i zdobywa ładną bramkę. W drużynie Astech-u ewidentnie brakuje dziś Szałeckiego.
30' Marcin Wiktorowski wychodzi na czystą pozycję i w pojedynku sam na sam przegrywa z Greczyłko. Ach co to była za okazja!
31' Strzał z dystansu Szymańskiego.. minimalnie niecelnie!
34' Świetna kontra Astech-u. "Świerku" wypatruje w polu karnym Marcina Wiktorowskiego, ten przyjmuje piłkę tuż przed bramkarzem ale po chwili pada na murawę. Domaga się rzutu karnego pokazując swój zdarty łokieć arbitrowi. Gwizdek jednak milczy... co za sędziowanie !?
37' Bardzo ładna, składna akcja Old Blue Angels, jednak w ostatniej fazie zawodnikom brakło pomysłu na wykończenie co spowodowało stratę piłki.
39' Ostatnia szansa Astech-u na zdobycie honorowego trafienia. Niestety po raz kolejny w tym meczu niecelnie uderza Mateusz Świerk !
40' - Koniec

Old Blue Angels wygrywają zasłużenie i umacniają się na czwartym miejscu w tabeli. Borykający się z brakiem obrońców, Astech odnotowuje kolejną porażkę ale wciąż utrzymuje sie w czołówce grupy B, 2 ligi. W swoim ostatnim meczu w tym sezonie, "Niebieskie Anioły" podejmą Brak Sponsora. Astech ma do rozegrania jeszcze dwa mecze, pierwszym z nich będzie pojedynek z Visionica Team.