19.06 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
0 : 8
( 0 : 4 )
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Jakóbek, Jurasik, Padewski, Paździor, Hajduk
Skład: Zamojski, Knitter, Katyński, Szrek, Orliński, Szot, Pawelec, Gnieciak
6' Przemysław Hajduk
10' Dominik Padewski
10' Przemysław Paździor
12' Łukasz Jakóbek
25' Przemysław Paździor
27' Patryk Gnieciak (Gol samobójczy)
34' Dominik Padewski
39' Dominik Padewski
Zawodnik meczu: Przemysław Hajduk (Kreator gry Warki w tym spotkaniu, otworzył wynik spotkania i zaliczył asysty przy golach na 3:0 oraz 4:0. Później bramki padały już same.)

W ostanich tygodniach, Rewelacja Sezonu z dostarczyciela punktów stała się trudnym przeciwnikiem o czym przekonali się już Old Blue Angels, KS Znajomi Sędziego oraz Astech. Nic więc dziwnego, że nie mogąca od dłuższego czasu wygrać meczu Warka, nie przystępowała do tego z "Szerszeniami" w roli wielkiego faworyta.

Będąca ostatnio atutem Rewelacji Sezonu, obrona... pękła już w 6 minucie spotkania. Po indywidualnej akcji, Marcina Szreka pokonał Przemysław Hajduk. Być może zabrakło tego dnia ofiarnie grającego Jacka Hadriana.

Cztery minuty później Warka Wrocław przeprowadziła dwie bardzo skuteczne akcje. Najpierw indywidualnie z bramkarzem "Szerszeni" rozprawił się Dominika Padewski a niespełna pół minut później, po dokładnym podaniu Hajduka na 3:0 podwyższył Przemysław Paździor.

W 12 minucie Hajduk po raz drugi w tym meczu popisał się świetnym podaniem, które na gola zamienił Łukasz Jakóbek trafiając od poprzeczki z dość bliskiej odległości.

Końcówka pierwszej połowy przebiegała pod dyktando Warki Wrocław, Rewelacja Sezonu nie miała nic do powiedzenia i przeprowadziła zaledwie kilka niegroźnych akcji. Po zmianie stron, bliski zmniejszenia dystansu do rywala był Patryk Gnieciak ale bramkarz Warki obronił jego strzał nogami.

25 minuta przyniosła ekipie Dominika Padewskiego piątego gola. Podanie Jakóbka ze środkaboiska przyjął Przemek Paździor i strzałem w krótki róg pokonał Marcina Szreka. Nie minęła kolejna minuta gry a Jakóbek zmarnował stuprocentową sytuację dla Warki. Jego strzał z odległości jednego metra od bramki, nogą wybronił bramkarz rywali.

W kolejnej akcji Warka podwyższyła prowadzenie na 6:0. Po mocnym strzale Padewskiego, piłka odbiła się od pleców Gnieciaka i kompletnie myląc bramkarza wpadła do siatki. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 34 minuty, wówczas po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Dominik Padewski, który wykorzystał podanie Jurasika.

Na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem Rewelacja Sezonu miała okazję na honorowe trafienie ale idealną wrzutkę Gnieciaka na głowę Katyńskiego przeciął Mariusz Maj. Swojej szansy na podwyższenie wyniku nie zmarnowałą zaś Warka. W 39 minucie podawał Grzegorz Maraj a hattricka skompletował Dominik Padewski.

Rewelacja Sezonu w niczym nie przypominała drużyny, która zremisowała ze Znajomymi Sędziego i postraszyła Astech. Przegrała wysoko a zawodnicy w pewnym momencie mieli już dosyć upału i gry. Przed ekipą Jacka Hadriana jeszcze dwa mecze, ten pierwszy 25 czerwca z Botami. Dwa dni później Team Warka Wrocław zmierzy się z Astech-em.