19.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
2 : 5
( 1 : 1 )
Skład: Cieślak, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Święcicki
Skład: Krasnikov, Alakbarov, Mammadli, Rakintzis, Hasanli, Agayev, El Obaidi
8' Wojciech Święcicki
22' Bartosz Rosołowicz
31' Wojciech Święcicki
33' Wojciech Święcicki
37' Wojciech Święcicki
6' Mikhail Krasnikov
30' Fotis Rakintzis
Zawodnik meczu: Wojciech Święcicki (Wreszcie zobaczyliśmy Wojtka takiego jakiego widzieliśmy go podczas rozgrywek halowych ! Niemal w pojedynkę rozstrzelał Inter.)

Mecz o "przysłowiową pietruszkę", oba zespoły osiadły gdzieś na dnie ligowej tabeli i z pewnością czekają już na koniec sezonu. W kolejnej edycji może być już chyba tylko lepiej. W bramce Braku Sponsora, od pierwszych minut wystąpi Kamil Woś. Zawodnicy mają zmieniać się na tej pozycji co 10 minut.

5' Gorazdowski zbyt głębokim podaniem obsługuje Bartka Rosołowicza a ten trafia tylko w boczną siatkę.
6'   (1:0) - Turan Hasanli podaje do Krasnikova, który decyduje się na strzał z linii pola karnego i piłka po rękawicy Wosia trafia do siatki.
8'   (1:1) - Bardzo szybka odpowiedź rywala, Wojciech Święcicki strzela zza pola karnego w sam środek bramki.
9' Wyczyn Święcickiego chciał powtórzyć Kaziura ale bramkarz Interu nie dał się zaskoczyć.
11' Na boisku pojawia się spóźniony Fotis Rakintzis.
14' Krasnikov oddaje mocno niecelny strzał po podaniu Turana Hasanli.
16' Ładny strzał Święcickiego z rzutu wolnego, niemal z połowy boiska ! Świetnie obroniony jednak przez Murada Mammadli.
19' Fatalne wykończenie Pawła Gorazdowskiego, który trafił prosto w bramkarza Interu po podaniu Wosia.
20' Okazję na gola dla Interu zmarnował Turan Hasanli, który strzałem z głowy trafił tylko w boczną siatkę.
20' - Koniec pierwszej części spotkania.
22' Murad przenosi piłkę nad poprzeczką po potężnym strzale Bartka Rosołowicza zmierząjącym "pod ladę". Piłka wychodzi na rzut rożny...
22'   (1:2) - ... bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego, bramkarza Interu WFC pokonuje Bartosz Rosołowicz !!!
27' Ależ zmarnowana akcja Interu !!! El Obaidi zamiast strzelać z dość bliskiej odległości, zdecydował się na podanie do Turana, który poślizgnął się tuż przed piłką. Gdzieś jeszcze próbował Krasnikov, jego strzał został zablokowany i ostatecznie Turan Hasanli posłał piłkę w "kosmos" !
30'   (2:2) - Kontra Interu, Turan zagrywa do Fotisa Rakintzisa a ten płaskim strzałem obok nogi bramkarza doprowadza do wyrównania.
31'   (2:3) - Radość z remisu przerywa Wojciech Święcicki.
33'   (2:4) - Wojtek rozstrzelał się na dobre ! Tym razem zmusza Murada Mammadli do kapitulacji strzałem w długi róg.
35' Kontra Interu 3 na 2, podanie El Obaidi zepsuł jednak Murad.
37'   (2:5) - Święcicki uderza po krótkim rogu i zdobywa swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu !
39' Ładna wrzutka Gorazdowskiego, Święcicki strzela z głowy ale trafia w górną krawędź poprzeczki i piłka wychodzi na aut bramkowy.
40' - Koniec meczu.

Brak Sponsora wygrywa swój drugi mecz w tym sezonie i z o wiele lepszym nastawieniem podejdzie do osteatniego w tym sezonie meczu z Old Blue Angels. Ostatnim rywalem Interu WFC będzie Fulanito.