17.06 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Matura, Jurczak, Grabas, Kipigroch, Kulawiak, Żurawski
Skład: Jurkiewicz, Cieślik, Bodzoń, Markowski, Kądziołka, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Trebenda
1' Kamil Bodzoń
2' Tomasz Trebenda
4' Tomasz Markowski
8' Tomasz Trebenda
12' Borys Poddębniak
15' Szczepan Kuś
16' Borys Poddębniak
20' Tomasz Trebenda
20' Bartłomiej Kipigroch (Gol samobójczy)
26' Szczepan Kuś
28' Bartłomiej Kądziołka
29' Tomasz Markowski
31' Szczepan Kuś
32' Szczepan Kuś
33' Kamil Bodzoń
33' Tomasz Markowski
35' Bartłomiej Kądziołka
37' Tomasz Markowski
37' Bartłomiej Kądziołka
38' Tomasz Trebenda
39' Tomasz Markowski
Zawodnik meczu: Tomasz Markowski (Autor pięciu trafień oraz wielu asyst.)

Sześcioosobowy skład Czarnego Byka nie miał najmniejszych szans w starciu z głównym kandydatem do awansu z 2 ligi, ekipie Inss-Pol. Drużyna Szczepana Kusia rozgromiła rywala... 21:1 !

Festiwal strzelecki rozpoczął się już od pierwszej minuty gdy wynik spotkania otworzył Kamil Bodzioń po podaniu Markowskiego. W drugiej minucie na 2:0 podwyższył Tomasz Trebenda i gdy dwie minuty później trzecią bramkę zdobł Tomasz Markowski, gołym okiem było widać, że kolejne gole to tylko kwestia czasu.

Wprawdzie Czarny Byk, po trafieniu Pawła Żurawskiego zmniejszył dystans do wicelidera (3:1), to później byliśmy już świadkami jednostronnego widowiska, które do przerwy zakończyło się wynikiem 9:1.

Tak wysokiego wyniku w rozgrywkach na sztucznej trawie chyba jeszcze nie odnotowaliśmy, zawodnicy Inss-Polu znacznie poprawili sobie bilans bramkowy i zdecydowanie zdominowali listę strzelców w grupie B, 2 ligi. Na pierwszym miejscu z osiemnastoma trafieniami jest teraz Tomasz Markowski, który zaaplikował Czarnemu Bykowi aż pięć goli. Trzeci na liście, tuż za Bartłomiejem Kozakiewiczem z Botów (14 goli) jest Szczepan Kuś (12 goli). Po jego strzałach Michał Grabas wyjmował piłkę z bramki czterokrotnie. Tomasz Trebenda, który również pokonywał bramkarza Czarnego Byka czterokrotnie wskoczył na czwarte miejsce listy najlepszych strzelców.

W protokole sędziowskim zapisali się również: Bartłomiej Kądziołka (trzy gole) oraz Kamil Bodzioń i Borys Poddębniak (po dwa trafienia). Jedna z bramek była samobójczym trafieniem Bartłomieja Kipigrocha z Czarnego Byka.

Dla Inss-Pol'u był to ostatni mecz w tym sezonie, pozycja lidera nie zapewnia jednak jeszcze awansu do 1 ligi gdyż najważniejszy dla nich mecz rozegrają dopiero Boty ze Znajomymi Sędziego. Ekipie Szczepana Kusia dziękujemy za udział w X edycji rozgrywek i liczymy na ich występ w sezonie jesiennym. Czarny Byk ma przed sobą kolejny, trudny pojedynek. Tym razem ich rywalem będą KS Znajomi Sędziego.