14.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
( 1 : 1 )
Skład: Greczyło, Piwowarczyk, Hubisz, Szkodziński, Żmudziński, Majak, Golonka, Ossowski
Skład: Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Kubiak, Młynarczyk, Wójcik, Toms
16' Marcin Majak
14' Bartłomiej Kozakiewicz
31' Bartłomiej Kozakiewicz
32' Michał Szultk
Zawodnik meczu: Paweł Wójcik (Motor napędowy Botów, zaliczył asystę przy pierwszym golu i wypracował rzut wolny, po którym Kozakiewicz podwyższył prowadzenie. Często dogrywał dobre piłki do kolegów z ataku.)

Obie drużyny są poważnymi kandydatami do awansu. Boty otrły się o niego już w poprzednim sezonie, Old Blue Angels natomiast odnotowują udany debiut w naszych rozgrywkach.

5' Na razie jesteśmy świadkami piłkarskich szachów.
9' Dużo gdy w środku pola, jakiś wrzutki, mocno niecelne strzał ale wciąż bez emocji.
10' Strzał Kozakiewicza zablokowany przez jednego z obrońców Old Blue.
14'   (1:0) - Ale kocioł pod bramką Old Blue Angels ! Zaczął Kozakiewicz, próbowali Wójcik oraz Młynarczyk... ostatecznie Wójcik zagrał piłkę na długi róg a tam nogę dołożył osamotniony Bartek Kozakiewicz.
16'   (1:1) - "Niebieskie anioły" odpowiadają niemal błyskawicznie. Piwowarczyk zagrywa prostopadłą piłkę do Marcina Majaka, ten przyjmuje ją w polu karnym i po chwili pokonują Ronczkowskiego.
17' Majak stanął przed szansą na zdobycie drugiej bramki, uderza z prawego skrzydła na wysokości pola karnego ale świetnie nogami broni bramkarz Botów.
23' Ładna wrzutka Szultka niemal z połowy boiska na długi słupek, Kozakiewicz uderza minimalnie nad poprzeczką.
25' Greczyło broni mocny strzał Kozakiewicza z prawego sektora boiska.
27' Mocno niecelny strzał Kozakiewicza z linii pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
28' Po drugiej stronie boiska, Ossowski również posyła piłkę nad poprzeczką.
29' Wracamy pod bramkę Old Blue Angels, Kozakiewicz wypuszcza Wójcika sam na samz Greczyło ale ten skraca kąt i paruje piłkę na rzut rożny.
31'   (2:1) - Rzut wolny dla Botów po faulu Majaka na Wójciku na bramkę zamienia Bartek Kozakiewicz.
32'   (3:1) - Kontra Botów, Szultk uderza zza pola karnego, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki !
33' Dwójkowa kontra Botów, Wójcik do Młynarczyka a ten mając przed sobą pustą bramkę strzela... nad poprzeczką !!!
33' - Tuż przed tą kontrą kontuzji doznał Marcin Hubisz. Dziś już wiemy, że było to zerwanie ścięgna Achillesa. Marcinowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
36' Boty bronią się jak mogą by utrzymać dwubramkowe prowadzenie.
40' Majak uderza z dystansu, trafia prosto w bramkarza.

Boty zgarniają cenne trzy punkty i oddalają się Aniołom, które tą porażką pokrzyżowały sobie plany związane z awansem. W przyszłym tygodniu ekipa Krzysztofa Ronczkowskiego, w najwazniejszym meczu sezonu zmierzy się ze Znajomymi Sedziego. Zwycięzca tego pojedynku będzie już jedną nogą w 1 lidze.