13.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Hadrian, Katyński, Szrek, Warchulski, Kurzaj, Laśkiewicz, Orliński, Pawelec
Skład: Wiktorowski, Szałecki, Puchała, Nosewicz, Guziejewski, Masztalerz, Skonieczny, Świerk, Jański, Wiktorowski
37' Gabriel Wiktorowski
39' Damian Guziejewski
Zawodnik meczu: Marcin Szrek (Zabrakło mu trzech minut aby sprawić wielką sensację. Mimo porażki zagrał bardzo dobre zawody, kilkakrotnie wychodził obronną ręką z beznadzejnych sytuacji.)

Po sensacyjnej porażce Inss-Pol'u z Visionica Team, Astech ma wciąż matematyczne szanse na awans. Aby tak się stało ekipa Roberta Puchały musi wygrać wszystkie, cztery mecze oraz liczyć na jeszcze jedną porażkę Inss-Pol'u oraz potknięcia Botów.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Dziś w bramce Astech-u Jakub Masztalerz, w polu zagra Jędrzej Skonieczny.
3' Podanie Skoniecznego ze srodka pola do Gabriela Wiktorowskiego, niestety najmłodszy zawodnik Astech-u nie trafia z bliskiej odległości.
6' Kolejna akcja ofensywna Astech-u, tym razem Marcin Wiktorowski źle przyjął piłkę w polu karnym i cała akcja zakończyła się niepowodzeniem.
10' Indywidualny rajd Roberta Puchały, kapitan Astech-u minął trzech rywali i zamiast podać po stojącego przed pustą bramką Seweryna Jańskiego zdecydował się na strzał, piłka przeleciała obok słupka.
13' Gabriel Wiktorowski zagrywa do wbiegającego Roberta Puchały, groźny strzał napastnika Astech-u na rzut rożny wybija Marcin Szrek.
15' Marcin Szrek instyktownie wybija piłkę po atomowym strzale z dystansu Mateusza Świerka.
18' Kolejna próba Mateusza Świerka i kolejny raz świetnie broni Marcin Szrek.
20' - Koniec pierwszej połowy. Rewelacja sezonu w pierwszej części meczu nie przeprowadziła żadnej klarowniej sytuacji.
22' To powinna być bramka ! Gabriel Wiktorowski zagrywa w pole karne do wbiegającego Roberta Puchały, napastnik Astech-u źle przyjął piłkę i niebezpieczeństwo zażegnał wychodzący z bramki Szrek.
25' Mateusz Świerk strzela z narożnika pola karnego bardzo niecelnie.
30' Ta akcja będzie się śniła Marcinowi Wiktorowskiemu bardzo długo, podanie bratanka Gabriela w pole karne, organizator naszych rozgrywek strzela z pierwszej piłki i... fatalnie pudłuje.
31' Napór Astech-u trwa, Rewelacja Sezonu wciąż dzielnie broni się .
33' Atomowe uderzenie z dystansu Dariusza Szałeckiego z wielkim trudem broni Marcin Szrek.
35' Podanie Mateusza Świerka w pole karne, Marcin Wiktorowski wyskakuje do piłki i strzela z głowy w samo okienko, w ostatniej chwili bramkarz Rewelacji paruje strzał na poprzeczkę. Wciąż nie ma bramki !
36' Pierwsza dobra okazja Rewelacji do zdobycia bramki, niestety strzał z rzutu wolnego Piotra Laśkiewicza pozostawimy bez komentarza
37'  (1:0) - Twierdza Rewelacji padła ! Gabriel Wiktorowski strzela zza pola karnego i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
38' Robert  Puchała strzala zza pola karnego i trafia w poprzeczkę !
39'  (2:0) - Damian Guziejewski uspokaja grę Astechu zdobywając bramkę z głowy po dośrodkowaniu Mateusza Świerka.
40' - Koniec meczu.

Rewelacja była o krok o sensacji. Bardzo długo stawiała dzielny opór doświadczonemu przeciwnikowi, świetnie miedzy słupkami spisywał się Marcin Szrek. W następnym meczu podopieczni Jacka Hadriana zagrają z Team Warka Wrocław natomiast Astech podejmnie Old Blue Angels.