12.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Jurkiewicz, Kuś, Grzegorczyk, Cieślik, Bodzoń, Markowski, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Trebenda
Skład: Rumin, Jała, Hurkasiewicz, Śliżewski, Zając, Kalimov, Stasiak, Adamczyk
24' Tomasz Markowski
31' Tomasz Trebenda
38' Tomasz Markowski
38' Marek Zając (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Tomasz Trebenda (Bardzo aktywny pod bramką rywala, oddał kilka groźnych strzałów, stworzył kilka ciekawych akcji oraz zdobył jedną z dwóch bramek dla Inss-Pol'u.)

Dotychczasowy pewniak do awansu, debiutujący w naszych rozgrywkach Inss-Pol, nieoczekiwanie przegrał z Visionica Team i nieco skomplikował sobie drogę do 1 ligi. Wprawdzie jeszcze nic straconego ale teraz nie dość, że trzeba wszystko wygrywać to trzeba liczyć na jakieś potknięcie głównie ze strony Botów oraz czających się gdzieś tam za plecami, Old Blue Angels. Fulanito po kiepskim starcie w najniższej klasie rozgrywkowej, ostatnio spisuje się doś okazale i wspięło się na środek tabeli.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Obserwatorem tego pojedynku jest kapitan aktualnego wicelidera grupy B, 2 ligi - KS Znajomi Sędziego, Krzysztof Targoni.
5' Idealna wrzutka Borysa Poddębniaka, Tomek Trebenda stojąc tuż przy dalszym słupku dokłada głowę i piłka przelatuje nad poprzeczką. Kto wie czy gdyby jej nie dotknął, ta nie wpadłaby w samo okienko bramki Fulanito.
6' Podanie Trebendy do Szczepana Kusia przecina Paweł Rumin, mogło być groźnie !
10' Patryk Kalimov broni mocny strzał Łukasza Skrzypacza z dystansu.
12' Szczepan Kuś wrzuca piłkę z rogu, Markowski uderza z głowy ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
15' Niecelny strzał Trebendy zza pola karnego.
18' Inss-Pol wciąż nie może przedostać się pod bramkę Kalimova.
20' - Przerwa, taki wynik z pewnością satysfakcjonuje pbserwującego ten mecz kapitana Znajomych Sędziego.
24'   (0:1) - Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Inss-Pol'u ! Tomasz Markowski oddaje płaski strzał z dystansu, Kalimov przepuszcza piłkę pod brzuchem !
27' Szczepan Kuś po akcji dwa na jeden, nie trafia do pustej bramki po podaniu Markowskiego.
28' Przebudzenie Fulanito, minimalnie niecelny strzał Stasiaka obok słupka.
29' Kolejna okazja dla "Czerwonej Szachownicy" ! Marek Zając próbuje wepchnąć piłkę do bramki rywala ale Michał Kuś wybija piłkę na rzut rożny.
31'   (0:2) - Szczepan Kuś przeprowadził fantastyczną akcję lewym skrzydłem i po chwili otworzył drogę do bramki Tomaszowi Treendzie.
33' Szczepan Kuś uderza zza pola karnego lecz trafia prosto w bramkarza Fulanito.
35' Mocny strzał Poddębniaka z dystansu, plecami broni Paweł Rumin.
38' - za komentowanie pracy arbitra, żółtą kartką ukarany zostaje Tomasz Markowski.
38' Łukasz Skrzypacz odpycha we własnym polu karnym Marcina Stasiaka i sędzia dyktuje rzut karny.
38'   (1:2) - Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazuje się Marek Zając. Inss-Pol uzupełnia skład o niedawnego kartkowicza.
39' Strzał Tomasza Trebendy, piłka mija bramkarza ale w ostatniech chwili wybiją ją Śliżewski.

Fulanito napędziło stracha Inss-Pol'owi ale ostatecznie ekipa Kusia wygrywa 2:1 i wciąż ucieka innym kandydatom do awansu. W ostatnim meczu tej edycji trzeba będzie pokonać Czarnego Byka i czekać na to co zrobią rywale. Ostatnim rywalem Fulanito będzie Inter WFC.