07.06 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
7 : 3
( 3 : 1 )
Skład: Krasnikov, Malikli, Alakbarov, Mammadli, Rakintzis, Hasanli, El Obaidi
Skład: Rytel, Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Kubiak, Wójcik
3' Mikhail Krasnikov
29' Turan Hasanli
38' Turan Hasanli
3' Bartłomiej Kozakiewicz
6' Bartłomiej Kozakiewicz
18' Paweł Wójcik
26' Mariusz Kubiak
27' Bartłomiej Kozakiewicz
28' Michał Szultk
31' Michał Wykrent
39' Bartłomiej Kozakiewicz
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kozakiewicz (Autor czterech goli oraz autor jednej asysty. )

Boty wciąż są jednym z głównych kandydatów do awansu, Inter WFC to ambitny zespół, który stara się znaleźć swój styl gry na kolejny sezon. Do bezpośredniego pojedynku, oba zespoły przystąpiły w siedmioosobowych składach.

3'   (0:1) - Nieoczekiwanie Inter wychodzi na spotkanie już w 3 minucie spotkania, Mikhail Krasnikov mija połowę boiska, oddaje mocny strzał po długim rogu i po chwili piłka trzepocze w siatce !
3'   (1:1) - Błyskawiczna odpowiedź Botów, po wrzutce Wójcika strzałem z głowy do wyrównania doprowadza Bartek Kozakiewicz.
5' Inter znów groźnie, tym razem minimalnie niecelny strzał oddał Fotis Rakintzis.
6'   (2:1) - Boty przejmują inicjatywę, Kozakiewicz strzałem po długim rogu wykańcza indywidualną akcję.
8' To była stuprocentowa okazja dla Interu ! Fotis zagrywa do El Obaidi a ten mając przed sobą tylko bramkarza nie trafia w światło bramki !!!
11' Mocny strzał Kozakiewicza ale piłka trafia tylko w słupek.
15' Karasnikov uderza mocno, lecz niecelnie zza pola karnego.
18'   (3:1) - Inter traci kuriozalną bramkę ! Paweł Wójcik niemal z połowy boiska zagrywa piłkę w pole karne, tuż przed nią przebiega Szultk co kompletnie zdezorientowało bramkarza Interu.
22' Kozakiewicz wrzucił piłkę w pole karne, Kubiak chciał uderzyć z pierwszej ale trafił kolanem i oddał mocno niecelny strzał.
26'   (4:1) - Trójkowa akcja Botów, Wójcik zagrywa do Rytela, ten wykłada piłkę Kubiakowi i mamy czwartą bramkę dla ekipy Rączkowskiego.
27' Bramkarz Botów broni mocny strzał Obaidi'ego, dobitkę Krasnikov'a plecami blokuje Kubiak.
27'   (5:1) - Potężny strzał Kozakiewicza zza pola karnego ląduje w samym środku bramki Interu.
28' - W bramce Interu dochodzi do zmiany, Ruslana Alakbarova zastępuje Murad Mammadli.
28'   (6:1) - Nowy bramkarz kapituluje niespełna 30 sekund po wejściu do bramki. Kozakiewicz piłkę wyłożył, Szultk nogę dołożył.
29'   (6:2) - Dystans do rywala zmniejsza Turan Hasanli.
31' - Rozpędzonego w kierunku bramki Botów Turana Hasanli nieprzepisowo zatrzymuje Michał Wykrent, sędzia sięga po żółty kartonik.
34' Fotis Rakintzis pędzi lewym skrzydłem, oddaje strzał w kierunku bramki rywala ale świetnie nogami broni Rączkowski. Bramkarz Botów radzi sobie również przy dobitce Krasnikova.
35' Turan Hasanli z rzutu wolnego, z dośćostrego kąta trafia w poprzeczkę. To mógł być ładny gol.
36' Indywidualna akcja Pawła Wójcika, mija ostatniego obrońcę ale wychodzący z bramki Murad Mammadli rzuca mu się pod nogi i odbija piłkę, dobitka Wójcika była już mocno niecelna.
38'   (6:3) - Pod naporem Mohammeda El Obaidi piłkę traci Michał Wykrent, piłka trafia pod nogi Turana Hasanli i po chwili piłka znajduje się w siatce Botów.
39' Niecelny strzał Rakintzis'a, piłka przelatuje obok słupka.
39'   (7:3) - Paweł Wójcik idealnym podaniem obsługuje Bartka Kozakiewicza a ten dopełnia formalności.
40' Kozakiewicz wrzuca z rzutu rożnego, Rytel uderza z głowy ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

Boty zgarniają kolejne, trzy punkty i wciąż są jednym z głównych kandydatów do awansu. Inter WFC z pewnością wyciągnie wniski z tego spotkania i w kolejnym meczu postara się o lepszą grę. Przed Botami teraz bardzo trudny mecz z Old Blue Angels, Inter zmierzy się natomiast z ostatnim w tabeli Czarnym Bykiem.