27.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Jurkiewicz, Kuś, Grzegorczyk, Cieślik, Bodzoń, Markowski, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Trebenda
Skład: Cieślak, Szczepański, Woś, Gorazdowski, Kaziura, Grynienko, Sobczak, Chmiel, Czarnecki, Święcicki
4' Tomasz Markowski
7' Borys Poddębniak
9' Tomasz Markowski
16' Tomasz Markowski
27' Szczepan Kuś
28' Szczepan Kuś
31' Kamil Bodzoń
34' Tomasz Trebenda
37' Borys Poddębniak
11' Paweł Grynienko
15' Piotr Czarnecki
23' Paweł Grynienko
Zawodnik meczu: Tomasz Markowski (Kolejny raz zagrał bardzo dobre zawody, Ustrzelił hat-trika oraz brał udział przy większości zdobytych bramek przez swoich kolegów.)
Drużyna dowodzona przez Szczepana Kusia robi wszystko co jest w ich nogach aby uzyskać awans do pierwszej ligi. Ich kolejnym przystankiem w drodze po upranioną promocję jest grająca bardzo kiepsko drużyna Braku Sponsora. Zespół Rosołowicza prezentuje się fatalnie w tym sezonie i nic dobrego przed tym spotkaniem na ich temat nie można powiedzieć.

4' (0:1) - Tomasz Markowski oddaje strzał z dystansu, piłka robi kozioł przed bramkarzem i wpada do siatki.
7' (0:2) - szybka wymiana podań zawodników Inss-polu w polu karnym Braku Sponsora, ostatecznie podanie Markowskiego ląduje do Borysa Poddębiaka, który bez problemów podwyższa prowadzenie.
9' (0:3) - Tomasz Markowski zdobywa swoja drugą bramkę w meczu, tym razem precyzyjnie uderzył zza pola karnego.
11' (1:3) - Brak Sponsora przeprowadza bardzo ładną i składną akcje, Paweł Gorazdowski podaje do Pawła Grynienki a ten z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce.
13' Poddębiak zagrywa do Szczepana Kusia, ten miją bramarza i strzela do pustej bramki, w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Cieślak i futbolówka ląduje poza pole gry. Tylko rzut rożny dla Inss-polu.
15' (2:3) - Ekipa Rosołowicza zdobywa bramkę kontaktową, Paweł Gorazdowski zagrywa do Piotra Czarneckiego, który precyzyjnym strzałem tuż przy słupku trafia do siatki.
16' (2:4) - Błyskawicza odpowiedź drużyny Szczepana Kusia, Kapitan Inss-pol zagrywa do Tomasza Markowskiego, ten mija obrońcę i strzela na bramkę Sponsora, piłką po rękach golkipera wpada do siatki.
18' Dobra okazja Braku Sponsora na kolejną bramkę kontaktową, Paweł Gorazdowski oddaje strzał z tzw. "czuba", piłka przelatuje nad poprzeczką.
19' Trójkowa akcja Inss-polu, Szczepan Kuś zagrywa do Bodzonia ten z pierwszej piłki podaje do Markowskiego, Tomasz mija bramkarza i trafia w stojącego na linii obrońcę Leszka Szczepańskiego.
20' Koniec pierwszej części meczu.
23' (3:4) - Brak Sponsora powoli wraca do gry, strzał z narożnika pola karnego Pawła Grynienki ląduje w bramce Kusia.
27' (3:5) - Inss-Pol nie daje za wygraną, Szczepan Kuś strzałem na raty podwyższa prowadzenie.
28' (3:6) - Kolejny cios debiutanta, Szczepan Kuś wykorzystuje podanie Tomasza Markowskiego i trafia do pustej bramki.
30' Paweł Gorazdowski strzela z dystansu i trafia w poprzeczkę !
31' (3:7) - Kamil Bodzoń podwyższa prowadzenie strzałem zza pola karnego.
34' (3:8) - Brak Sponsora kompletnie opadł z sił. Inss-pol skutecznie dobija rywala, tym razem Tomasz Trebenda wykorzystuje dobre podanie... Bodzonego.
37' (3:9) - Inss-Pol deklasuje rywala, wynik podwyższa bardzo aktywny Borys Poddębiak.
38' Drużyna Szczepana Kusia bawi się z rywalem, zespół kontroluje przebieg spotkania.
40' Koniec mecz.

Inss-pol zasłużenie ograł Brak Sponsora. Drużyna Leszka Rosołowicza w pewnych momentach postawiła twardę warunki faworytowi. Niestety wraz z upływem czasu było co raz gorzej. W następnym meczu Inss-pol zagra bardzo ważny mecz z Visionica Team. Brak Sposora osiada na dnie ligowej stawki. W kolejnym meczu Sponsor podejmnie Czarnego Byka.