25.05 godz. 12:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Cieślak, Szczepański, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Kaziura, Grynienko, Kozłowski
Skład: Richter, Malec, Cyma, Luty, Lewandowski, Ratajczak, Moliński, Mrugacz, Malec, Kowalski, Asaad, Amin
8' Paweł Gorazdowski
10' Nażad Asaad
35' Maciej Richter
36' Nażad Asaad
38' Jerzy Luty
40' Jerzy Luty
Zawodnik meczu: Nażad Asaad (Kolejny świetny występ pomocnika Visionica Team. Dwie bramki i asysta mówią same za siebie.)
Debiutant naszych rozgrywek radzi sobie całkiem nieźle, po pierwszych spotkaniach wydawać się mogło, że Malec i spółka będą typowym dostarczycielem punktów. Nic bardziej mylnego, Visionica rozpoczęła serię bardzo dobrych spotkań, powoli pną się w górę. Brak Sponsora gra w kratkę, raz wygrywają, raz przegrywają o stabilizacji formy można zapomnieć.

3' Nażad Asaad popędził sam na sam z golkiperem Braku Sponsora, strzał odbija bramkarz lecz futbolówka spada pod nogi Macieja Richtera który nie trafia do pustej bramki.
5' Strzał z dystasnu Ramina Amina przelatuje obok słupka.
7' (0:1) - klops bramarza Visionica Team, zawodnik oddaje strzał z dystansu, piłka robi kozioł przed rzucającym się Malcem i przelatuje nad nim, do piłki doskakuje Paweł Gorazdowski i bez problemów trafia do pustej bramki.
10'  (1:1) - Nażad Asaad uderza zza pola karnego, piłka wpada w długi róg.
11' Próba strzału Pawła Gorazdowskiego zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
13' Zakotłowało się trochę w polu karnym Braku Sponsora, niestety nikt z napastników debiutanta nie potrafił znaleść drogi do bramki i całą akcję w ostatniej chwili zażegnał Leszek Szczepański.
15' Na ławce rezerwowych Visionica Team jęk zawodu, dobrą okazję do zdobycia bramki zmarnował Nażad Asaad.
17' Ostra walka w środkowej strefie boiska, żadna zawodnik nie potrafi wziąć ciężaru gry na siebie.
19' Strzał Nażada Asada zza pola karnego, bramkarz Braku Sponsora pewnie broni.
23' Składna akcja Braku Sponsora, Leszek Szczepański długim podaniem uruchamia Pawła Grynienko, napastnik przyjmuje piłkę i podaje tuż przed pole karne do nadbiegającego Krzysztofa Kaziury, niestety strzał Krzyśka pozostawimy bez komentarza. Mógł zrobić wszystko.
26' Ataki Braku Sponsora nabierają rumieńców, tym razem zespołowa akcja zakończyła się fiaskiem, zabrakło ostatniego podania.
29' Długo wyczekiwana akcja Visionica Team, indywidualny rajd Nażada Asaada zakończył się strzałem w słupek.
30' Błyskawicza odpowiedź Braku Sponsora, Kamil Woś dośrodkowuje i Paweł Grynienko trafia ......w słupek !
35'  (2:1) - podanie z głębi pola, wychodzący z bramki Braku Sponsora Marek Chmiel źle oblicza lot piłki i nie zdołał złapać futobolówki, ubiega go Maciej Richter, który trąca piłkę a ta wpada obok bezradnego bramkarza.
36'  (3:1) - Maciej Richter podaje do Nażada Asaada, który nie marnuje okazji, strzela za pola karnego tuż przy słupku.
37' Brak Sponsora w totalnej rozsypce, Visionica Team kontynuje szturm na bramkę, tym razem Rami Amin nie wykorzystuje dobrego podania od Nażada.
38'  (4:1) - Nażad Asaad podaje go Jerzego Lutego, strzał zza pola karnego i piłka ląduje w siatce.
40' - Za umyślne zagranie piłki ręką żółtką kartkę ostrzymuje Jerzy Luty.
40' Koniec meczu !

Visionica Team ostro idzie w górę. Zespół powoli się zgrywa i z meczu na mecz będzie co raz lepiej. W następnym pojedynku Malec i spółka zagra z Team Warka Wrocław. Brak Sponsora kolejnych punktów poszuka w starciu z liderującym Inss-Pol'em.