tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Boty 11 +32 26
2 . Inss-Pol 11 +44 25
3 . KS Znajomi Sędziego 11 +33 25
4 . Old Blue Angels 11 +8 22
5 . Team Warka Wrocław 11 +20 18
6 . Astech 11 +10 18
7 . Visionica Team 11 +5 18
8 . Fulanito 11 +0 16
9 . Inter WFC 11 -15 9
10 . Brak Sponsora 11 -28 6
11 . Rewelacja Sezonu 11 -44 4
12 . Czarny Byk 11 -65 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Old Blue Angels
Team Warka Wrocław
2 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Pokorski, Piwowarczyk, Hubisz, Jacak, Szkodziński, Kaczan, Szymański, Żmudziński, Majak, Andrzejewski, Golonka
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Jakóbek, Jurasik, Padewski, Paździor, Hajduk
8' Marcin Majak
12' Marcin Hubisz
33' Aleksander Szymański
11' Przemysław Paździor
14' Dominik Padewski
22' Aleksander Szymański (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Strzelił pierwszą bramkę oraz asystował przy zwycięskim trafieniu Szymańskiego)
Zespół Warki złapał zadyszkę. Drużyna Dominika Padewskiego po fantastycznym początku spuściła ostro z tonu. Od trzech kolejek Warka nie potrafi zgarnąć kompletu oczek. Przełamanie ma nastąpić w starciu z "niebieskimi Aniołami " który odwrotnie jak Wrocławianie radzą sobie całkiem nieźle.

Relacja z meczu :
1' Rozpoczęcie spotkania.
3' Obie drużyny grają bardzo zachowawczo, zgromadzeni kibice nie ujrzeli jeszcze żadnej groźnej akcji.
6' Rzut rożny dla Warki Team, dośrodkowanie w pole karne i najwyżej do piłki wyskakuje Grzegorz Maraj, niestety jego intencje wyczuł bramkarz Krzysztof Pokorski.
8' (0:1) - Zamieszanie pod bramką Warki, do piłki najszybciej doskakuje Michał Majak i uderza w światło bramki. Bramkarz Łukasz Maraj pokonany.
11' - Przemysław Paździor nieprzepisowo powstrzymuję Majaka. Sędzia Miedziński słusznie pokazuje mu żółtą kartkę i odsyła na dwuminutową przerwę.
12'  (0:2) - Rzut wolny wykonuje Krzysztof Golonka, mocno uderzona piłka odbija się od słupka i spada prosto pod nogi Marcina Hubisz, strzał zza pola karnego i piłka ląduje w siatce.
14'  (1:2) - Bramka kontaktowa ! Dominik Padewski wykorzystuje podanie Przemysława Paździora i strzałem z najbliższej odległości zdobywa gola dla swojej drużyny.
16' Michał Żmudziński strzela z narożnika pola karnego bardzo niecelnie.
17' Długie podanie Grzegorza Maraja do Dominika Padewskiego, niestety napastnik Warki nie opanował futbolówki i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
20' Koniec pierwszej połowy.
21' Ależ okazja.... !!! Aleksander Szymański podeje do Michała Żmudzińskiego, napastnik Old Blue Angels strzela piętą obok słupka.
22'  (2:2) - Zemsta jest słodka ! Michał Jurasik dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Dominika Padewskiego, strzał napastnika Warki odbija się od poprzeczki i trafia w nadbiegajacego Szymańskiego. Kuriozalna bramka samobójcza.
25' Olek Szymański próbuje się zrehabilitować za strzelonego samobója, tym razem uderza z narożnika pola karnego bardzo niecelnie.
27' Michał Kaczan zagrywa do Majaka, strzał napastnika "niebieskich aniołów" fantastyczną paradą broni Łukasz Maraj.
30' Strzał Marcina Majaka zza pola karnego, piłka trafia w słupek !
33'  (2:3) - Marcin Majak prostopadłym podaniem uruchamia Olka Szymańskiego, pomocnik strzela w krótki słupek. Maraj bez szans.
34' Dominik Padewski staje przed szansą na wyrównie, niestety trafia tylko w boczną siatkę.
35' Kolejna akcja Warki, Jurasik do spółki z Paździorem podaniem z pierwszej piłki rozmontowali obronę Old Blue, następnie Paździor podaje piłkę  do stojącego przed polem karnym Padewskiego, strzał Dominika bardzo niecelny.
37' Indywidualny rajd Majaka został zakończony pewną interwencją Łukasza Maraja.
39' Łukasz Maraj po raz kolejny pokazuje swoje nietuzinkowe umiejętności, po raz kolejny powstrzymuje Majaka
40' Koniec spotkania.

Zadyszki ciąg dalszy. Zespół Warki jest w dołku. Ekipa Dominika Padewskiego następnych punktów musi szukać w starciu z Visionica Team. Old Blue Angels wygrywając to spotkanie włącza się do walki o awans. Kolejny mecz ekipa Piotra Andrzejewskiego zagra z Czarnym Bykiem.
autor: Adrian Miedziński