tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Boty 11 +32 26
2 . Inss-Pol 11 +44 25
3 . KS Znajomi Sędziego 11 +33 25
4 . Old Blue Angels 11 +8 22
5 . Team Warka Wrocław 11 +20 18
6 . Astech 11 +10 18
7 . Visionica Team 11 +5 18
8 . Fulanito 11 +0 16
9 . Inter WFC 11 -15 9
10 . Brak Sponsora 11 -28 6
11 . Rewelacja Sezonu 11 -44 4
12 . Czarny Byk 11 -65 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Fulanito
Boty
1 : 4
( 1 : 1 )
Skład: Rumin, Jała, Fiuk, Kowalik, Kozłowski, Śliżewski, Mackiewicz, Zając, Adamczyk
Skład: Ziarkowski, Ronczkowski, Wykrent, Ziarkowski, Kubiak, Młynarczyk, Mingin
18' Krzysztof Kozłowski
21' Krzysztof Kozłowski
24' Marek Zając
25' Marek Zając
6' Rafał Mingin
38' Rafał Mingin
38' Rafał Mingin
Zawodnik meczu: Marek Zając (Zagrał jak za starych dobrych czasów. Stworzył największe zagrożenie pod bramką rywali. Na wyróżnienie zasługuje również autor dwóch bramek Krzysztof Kozłowski.)
W ostatnim spotkaniu zespół dowodzony przez Krzysztofa Ronczkowskiego w dramatycznych okolicznościach stracił dwa cenne oczka. Remis z Inss-Pol'em był dla nich bolesny. Aby myśleć o awansie trzeba teraz pokonać odradzające się Fulanito. Podopieczni Pawła Rumina w końcu zaczęli punktować i z meczu na mecz prezentują się co raz lepiej.

Relacja z meczu :
1' Rozpoczęcie spotkania. Boty dziś bez zmian i bez swojego lidera Bartka Kozakiewicza.
2' Ooooooj ! To mógłbyć niezły początek, Młynarczyk dośrodkowuje z rożnego i strzał z głowy Mingina przelatuje obok słupka.
4' Pierwsza groźna akcja Fulanito, Krzysztof Kozłowski zagrywa do Marka Zająca który strzela bardzo niecelnie.
6' (1:0) - Piotr Młynarczyk dośrodkowuje w pole karne i trafia w nadbiegającego Rafała Mingina. Piłka odbija się od nogi zawodnika Botów po czym wpada do siatki.
7' Rafał Mingin strzela z narożnika pola karnego bardzo niecelnie.
10' Rafał Mingin strzela po raz kolejny, futbolówka leci w światło bramki lecz niestety nie znajduje drogi do siatki, na przeszkodzie stanął obrońca Botów Mariusz Kubiak.
12' Prostopadłe podanie Damiana Jały do Michała Śliżewskiego, zawodnik Fulanito przegrywa pojedynek sam na sam z Ronczkowskim.
14' Próba zaskoczenia bramarza strzałem z dystansu. Marek Kowalik odprowadził piłkę wzrokiem a uderzał Piotr Młynarczyk.
16' Marek Zając co raz częściej w posiadaniu piłki, akcje Fulanito nabierają rumieńców. Strzał z powietrza snajpera "szachownicy" przelatuje nad poprzeczką.
17' Zając strzela z woleja i trafia w słupek !
18'  (1:1) - Ponownie w główniej roli Marek Zając, tym razem zawodnik podaje do Krzysztofa Kozłowskiego który trafia do pustej bramki.
20' Koniec pierwszej części zawodniów. Ostatnie minuty to spora przewaga Fulanito.
21'  (1:2) - Kontra Fulanito, Marek Zajac podaje do Krzysztofa Kozłowskiego który trafia do pustej bramki.
24'  (1:3) - Fatalny błąd obrony Botów. Marek Zając wyłuskał piłkę przeciwnikowi i w sytuacji sam na sam nie daje żadnych szans Ronczkowskiemu.
25'  (1:4) - Boty na łopatkach. Krzysztof Kozłowski odwdzięcza się Zającowi i wykłada mu piłkę do pustej bramki. Drużyna Ronczkowskiego w poważnych tarapatach.
28' Boty bez pomysłu na grę, w ich szeregi wkradła się spora nerwowość.
30' Zając strzela z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
33' Krzysztof Kozłowski staje przed szansą podwyższenia prowadzenia, jego strzał dość pewnie broni bramkarz Botów.
35' Spore zamieszanie w polu karnym Fulanito, strzał Młynarczyka z dwóch metrów ląduje w bocznej siatce.
38'   - Spore zamieszanie na boisku, Boty mają pretensje do sędziego gdyż nie ukarał on Kozłowskiego żółtą kartką za wybicie piłki. Za obrazę erbitra, kartkę otrzymuje zawodnik Botów, Rafał Mingin.
38'   - Skandaliczne zachowanie Rafała Mingina. Schodząc z boiska Rafał rzuca "epitetami" w kierunku arbitra. Sędzia słusznie pokazuje mu czerwoną kartkę.
40' Koniec spotkania.

Fulatnito wykorzystało osłabienie Botów. Na pewno kluczem porażki był brak Kozakiewicza. Zawodnik ukarany czerwoną kartką, Rafał Mingin nie zagra w dwóch najbliższych spotkaniach. Mimo, iż jest to liga amatorska nie możemy pochwalać takiego zachowania. Boty w następnym spotkaniu zagrają z Interem WFC natomiast Fulanito podejmie Czarnego Byka.

autor: Adrian Miedziński