23.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Grzegorczyk, Cieślik, Markowski, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Parossa
Skład: Wiktorowski, Puchała, Nosewicz, Darmochwał, Guziejewski, Skonieczny, Świerk, Jański, Wiktorowski
8' Tomasz Markowski
29' Szczepan Kuś
31' Tomasz Markowski
35' Szczepan Kuś
36' Borys Poddębniak
21' Mateusz Świerk
Zawodnik meczu: Tomasz Markowski (Bardzo aktywny przez cały mecz. Siał największy postrach pod bramką Skoniecznego. Swój wspaniały występ udokumentował dwoma bramkami. Na wyróżnienie zasługuje również Szczepan Kuś.)
Po nieoczekiwanej stracie punktów przez drużynę KS Znajomi Sędziego w drugiej lidze gr. B zrobił się straszny ścisk. Drużyny które były tuż za plecami lidera miały więlką chęć złapania kontaktu z czołowym miejscem. Inss-pol przybył w siedmioosobowym składzie, bez zmian. W drużynie Astech zabrakło lidera lini defesywnej Dariusza Szałeckiego.

3' Doskonała okazja dla Astechu, Mateusz Świerk stanął oko w oko z Parossą. Bramkarz Inss-Pol'u wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.
6' Darmochwał strzela zza pola karnego prosto w bramarza.
8' (0:1) - Tomasz Markowski jako pierwszy znajduje receptę na pokonanie Skoniecznego. Inss-pol obejmuje prowadzenie.
11' Szczepan Kuś strzela zza pola karnego ale piłkę po jego strzale obija Skonieczny, futbolówka spada pod nogi Łukasza Skrzypacza, który oddaje strzał i trafia w słupek !
14' Mateusz Świerk próbuje pokonoć Parossę strzałem z dystansu, bramkarz rywali nie daje się jednak zaskoczyć.
17' Solowy rajd Tomasza Markowskiego, minął dwóch obrońów i strzela tuż obok słupka.
21'  (1:1) - Mateusz Świerk strzela z dystansu, piłka po atomowym uderzeniu zawodnika Astech-u wpada w krótki róg. Radosław Parossa rzucił się ale nie sięgnął piłki.
23' Świerk chciał pójść za ciosem, niestety piłka po jego kolejnym atomowym strzale przelatuje tuż obok słupka.
25' Dobra okazja dla Inss-Pol'u, wrzutka Szczepana Kusia z bocznej strefy boiska, niestety ani Poddębiak ani Markowski nie sięgneli futbolówki.
27' Groźny strzał Darmochwała zza pola karnego, piłkę na rzut rożny paruje Parossa.
29'  (1:2) - Kapitalna bramka ! Andrzej Cieślik dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka spada wprost na nogę Szczepana Kusia, który z woleja oddaje  atomowy strzał, futbolówka wpada pod poprzeczkę. Skonieczny był bez szans. Winę przy tym golu ponoszą obrońcy Astech-u, którzy we dwójkę nie potrafili upilnować Kusia.
31'  (1:3) - Inss-pol idzie za ciosem, Kuś prostopadłym podaniem uruchamia Tomasza Markowskiego, ten wpada w pole karne i bez problemów umieszcza piłkę w siatce.
32' Dobra okazja Astech-u do zdobycia bramki kontaktowej, piłkę po strzale Gabriela Wiktorowskiego zza pola karnego, na rzut rożny wybija Parossa.
33' Tomasz Markowski uderza z narożnika pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
34' Robert Puchała zagrywa do Gabriela Wiktorowskiego, młody pomocnik Astech-u strzela zza pola karnego jednak tuż obok słupka.
35'  (1:4) - Koszmarny błąd Jędrzeja Skoniecznego ! Bramkarz Astech-u zaczął się kiwać i traci piłkę na rzecz Szczepana Kusia. Kapitan Inss-polu trafia do pustej bramki.  Już jest chyba po meczu !
36'  (1:5) - Inss-pol dobija rywala ! Tomasz Markowski wygrał pojedynek jeden na jeden z obrońcą Astech-u zbiegł do końcowej linii i wykłada piłkę w pole karne Borysowi Poddębiakowi a ten nie ma problemów z umieszczeniem jej w siatce.
37' Tomasz Markowski staje przed szansą na podwyższenie wyniku, piłka po jego strzale przelatuje jednak obok słupka.
39' Szczepan Kuś ma wielką ochotę na hat-trika, tym razem kapitan Inss-Pol'u przegrywa pojedynek sam na sam z Jędrzejem Skoniecznym
40' Koniec

Inss-pol wygrywa bardzo ważny pojedynek. Drużyna dowodzona przez Szczepana Kusia wskakuje na fotel lidera. W następnym pojedynku debiutant zmierzy się z Brakiem Sponsora.  Astech czeka kolejny ważny mecz, w spotkaniu przedłużającym szanse na awans zmierzy się z KS Znajomi Sędziego.