21.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Malikli, Alakbarov, Mammadli, Rakintzis, Hasanli, Agayev, El Obaidi
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Jakóbek, Jurasik, Stasiak, Padewski, Paździor, Hajduk
11' Fotis Rakintzis
12' Turan Hasanli
32' Turan Hasanli
8' Dominik Padewski
27' Przemysław Hajduk
30' Dominik Padewski
Zawodnik meczu: Turan Hasanli (Mimo, iż grał z kontuzją sprawił najwięcej problemów defensywie Warki, bardzo dynamiczny pomocnik Interu strzelił rywalom dwa gole. Na wyróżnienie zasługuje również Domink Padewski.)
Obie drużyny ostatnie dni nie mogą zaliczyć do udanych, Inter otrzymał ostre lanie od Astechu natomiast Warka legitymuje się dwoma porażkami z rzędu. Jeżeli ekipa Dominka Padewskiego przegra kolejny mecz awans do pierwszej ligi może się bardzo oddalić.

1' Rozpoczęcie spotkania. Inter WFC tradycyjnie bez zmian.
2' Dośrodkowanie Przemysława Hajduka w pole karne Interu, Paździor oddaje strzał i myli się o centymetry.
4' Turan Hasanli pędzi sam na sam od połowy boiska, na jego nieszczęście bramkarza Łukasz Maraj wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.
6' Dwojkowa akcja Interu WFC, niestety El Obaidi spóżnił się pół sekundy i nie sięgnął futbolówki zagranej w pole karne przez Fortisa Rakintzisa.
9' (1:0) - Przemysław Paździor zagrywa do Dominika Padewskiego, napastnik Warki z najbliższej odległości trafia w krótki słupek.
11' (1:1) - kontra Interu, El Obaidi zagrywa do Fotisa Rakintzisa, który pakuje piłkę do pustej bramki.
12' (1:2) - ależ zabójcza kontra Interu, kolejny raz przysypiają obrońcy Warki, Turan Hansali pędzi sam na sam z Marajem i strzełem w długi róg wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
16' błąd przy wznowieniu gry, Ruslan Alakbarov wybija piłkę prosto pod nogi Hajduka, Przemek dostrzegł pustą bramkę i bez namysłu uderza. Piłka przelatuje nad poprzeczką.
18' Długie podanie obrońcy do Dominika Padewskiego, strzał z narożnika pola karnego i piłka trafia w boczną siatkę.
20' Koniec pierwszej cześci spotkania
22' Łukasz Maraj wybija piłkę spod własnej bramki, piłka ku zdziwieniu wszystkich zawodników robi kozioł przed bramarzem Interu i trafia w poprzeczkę. To mogła być bramka.
25' Dobre zagranie Padewskiego do Hajduka, strzał zawodnika Warki przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
26' Fotis Rakintzis strzela zza pola karnego, piłka przelatuje obok słupka.
27'  (2:2) - Podanie Dominika Padewskiego na bramkę zamienia Przemysław Hajduk.
30'  (3:2) - Sebastian Stasiak prostopadłym podaniem otworzył drogę po bramki Padewskiemu, najlepszy strzelec zespołu Warki trafia w krótki róg.
32'  (3:3) - Indywidualny rajd Turana Hasanliego został zakończony strzałem w długi róg.
34' Podrażniony zespół Warki za wszelką cenę próbuje przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, strzał Michała Jurasika ląduje nad poprzeczką
36' Koszmarny błąd Stasiaka, zawodnik źle wznawia aut i podaje prosto pod nogi Fortisa, szybki kontratak podanie do El Obaidiego który zwodem mija Maraja i strzela do pustej bramki, w ostatniej chwili powracający Stasiak wybija piłkę z pustej bramki.
37' Wrzutka Dominika Padewskiego z bocznego sektora boiska, niestety Łukasz Jakóbek strzela z głowy ale bardzo niecelnie.
38' Bardzo gorąco pod bramką Interu, Sebastian Stasiak mając przed sobą pustą bramkę nie zdołał umieścić piłki w siatce.
39' Ależ Warka atakuje, Grzegorz Maraj strzela z głowy i trafia w słupek !
40' Rzut rożny dla Warki, niestety Padewski trafia tylko w boczną siatkę ! Koniec.

Warka i Inter zaprezentowały nam sporo emocji zwłaszcza w końcówce spotkania. Warka traci cenne oczka które niedługło mogą mieć kolosalne znaczenie. W następnym meczu drużyna Padewskiego zagra z Old Blue Angels natomiast Inter WFC podejmnie Boty.