18.05 godz. 11:45, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 6
( 0 : 4 )
Skład: Richter, Malec, Cyma, Luty, Lewandowski, Kuciapiński, Mrugacz, Rączkiewicz, Kowalski, Asaad, Amin
Skład: Wolan, Lenartowicz, Jurczak, Mazurkiewicz, Kwiecień, Grabas, Kipigroch, Żurawski
8' Radosław Kuciapiński
12' Rami Amin
19' Michał Lenartowicz (Gol samobójczy)
20' Mateusz Kowalski
22' Piotr Rączkiewicz
29' Piotr Rączkiewicz
38' Rami Amin
25' Michał Lenartowicz
30' Tomasz Mazurkiewicz
Zawodnik meczu: Nażad Asaad (Człowiek od zadań specjalnych, dzięki jego świetnej postawie Visionica zgarnęła długo wyczekiwany komplet oczek. Na wyróżnienie zasługuje również strzelec dwóch bramek Rami Amin.)
Mecz drużyn, które jeszcze nie wygrały meczu w tym sezonie. Drużyna debiutanta ligi z meczu na mecz prezentuje się co raz lepiej, ich rywal Czarny Byk na razie zamyka ligową stawkę bez dorobku punktowego. Drużyna dowodzona z linii bocznej przez kontuzjowanego kapitana, Rafała Wolana będzie próbowała podreperować sobie niechlubne statystyki właśnie w meczu z Visionicą.

2' Nażad Asaad dostrzegł w polu karnym stojącego samotnie Piotra Rączkiewicza, niestety obrońca Visionica Team zbyt lekki strzał i został zablokowany.
4' Dobra akcja Czarnego Byka, piłkę po strzale Bartłomieja Kipigrocha zza pola karnego na rzut rożny sparował Marcin Malec.
8' (0:1) - rzut rożny dla Visionica Team, piłkę dośrodkował Nażad Assad , futbolówka spada wprost na głowę Radosława Kuciapińskiego. Piłka wpada pod poprzeczkę na dłuższy słupek. Bramka w stylu Ivanovicia z meczu Chelsea Londyn - Benfika Lizbona w tegoroczym finale Ligi Europy.
10' Strzał zza pola karnego oddaje Ryszard Kwiecień, piłka przelatuje nad poprzeczką.
11' Rami Amin próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem z narożnika pola karnego, futbolówka przelatuje obok słupka. W odpowiedzi Paweł Żurawski strzela z dystansu i myli się minimalnie.
12'  (0:2) - Nażad Asaad podaje do Ramina Amina a ten nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
15' Fantastyczna interwencja bramkarza Czarnego Byka, z dystansu strzela Asaad piłkę na rzut rożny paruje Michał Grabas.
19'  (0:3) - dośrodkowanie Nażada Asaada z bocznego sektora boiska, niefortuna interwencja Michała Lenartowicza i mamy bramkę samobójczą.
20'  (0:4) - Ależ zawody Nażada, napastnik zalicza kolejną asystę. Prostopadłe podanie miedzy obrońców na bramkę zamienia Mateusz Kowalski. Koniec pierwszej części zawodów.
22' - Niesportowe zachowanie Piotra Rączkiewicza, za komentowanie pracy arbitra obrońa otrzymuje zółtką kartkę i schodzi na ławkę kar. Visionica będzie grać w osłabieniu.
24' Nażad Asaad zatańczył tuż przy lini pola karnego z obrońcami Czarnego Byka, w ostatniej chwili napastnik podaje na wolne pole do  Lutego, niestety Jerzy oddaje zbyt lekki strzał i piłka wychodzi poza linię bramkową.
25'  (1:4) - Damian Wolan dośrodkowuje spod lini bocznej w pole karne, do piłki najwyżej wyskakuje Michał Lenartowicz i strzałem z głowy zmniejsza dystans do rywala.
29'  (1:5) - Nażad Assad podaje na skrzydło do Amina, ten dośrodkowuje w pole karne, stojący na wolnej pozycji Piotr Raczkiewicz przyjmuje piłkę i z najbliższej odległości podwyższa prowadzenie.
30'  - Tomasz Mazurkiewicz umyślnie zagrywa piłkę ręką i sędzia Malec słusznie pokazuje mu żółtą kartkę.
33' Kolejna dobra okazja Visionica Team, Maciej Richter będąc w doskonałej sytuacji nie trafia czysto w piłkę.
35' Okres gry w środkowej strefie boiska.
38'  (1:6) - Rami Amin trafia do siatki Czarnego Byka. Zawodnik Visionica Team samotnym rajdem mija dwóch obrońców wpada w pole karne i strzela pod poprzeczkę. Bramarz bez szans.
40' Koniec spotkania. Visionica Team odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Wrocbal.