17.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
( 1 : 2 )
Skład: Hadrian, Knitter, Knitter, Mielczarek, Chłopaś, Pawelec, Gnieciak
Skład: Greczyło, Piwowarczyk, Jacak, Szkodziński, Szymański, Majak, Andrzejewski, Szkwarek, Ossowski
8' Patryk Gnieciak
18' Aleksander Szymański (Gol samobójczy)
27' Patryk Gnieciak
13' Tomasz Greczyło
15' Marcin Majak
23' Piotr Andrzejewski
37' Tomasz Ossowski
40' Tomasz Ossowski
Zawodnik meczu: Tomasz Ossowski (Po jego golach, "Anioły" wyrwały zwycięstwo "Szerszeniom". Na wyróżnienie zasłużyli również: Marcin Majak oraz Patryk Gnieciak, Robert Chłopaś i Marcin Mielczarek.)
Nieoczekiwanie to właśnie ten mecz dostarczył nam najwięcej, pozytywnych emocji w piątkowy wieczór. To właśnie w tym meczu było wszystko to, za co kochamy piłkę nożną. Wiele akcji podbramkowych, słupki, poprzeczki i wreszcie to, co w piłce kopanej najważniejsze.... bramki i walka do ostatniej minuty ! Tak dobrego widowiska z udziałem Rewelacji Sezonu, w tym sezonie nie widziałem.

1' Rozpoczęcie spotkania. Rewelacja Sezonu bez Laśkiewicza i Szreka w składzie zmuszona do postawienia między słupkami zawodnika z pola. Jako pierwszy na tej pozycji sprawdzi się Robert Chłopaś.
5' Hubert Szkodziński wchodzi lewą stroną w pole karne ale jego strzał okazuje się niecelny i piłka przelatuje obok słupka.
7' Kontra Rewelacji Sezonu, Dawid Knitter zagrywa jednak za plecy Gnieciakowi i akcja kończy się niepowodzeniem.
8' (1:0) - Długi wyrzut Chłopasia do Patryka Gnieciaka, który wychodzi sam na sam z bramkarzem rywali i płaskim strzałem umieszcza piłkę w bramce !
10' Marcin Majak wpada w pole karne, oddaje strzał ale Chłopaś paruje piłkę przed siebie. Dobitka Majaka również pada łupem rezerwowego bramkarza Rewelacji Sezonu.
11' Zmiana w bramce Rewelacji Sezonu, Chłopasia zmienia Pawelec. Po chwili Chłopaś oddaje minimalnie niecelny strzał po długim rogu !
13' - Długie podanie Mielczarka do Gnieciaka... za interwencję ręką przed własnym polem karnym, czerwoną katrkę otrzymał bramkarz "Aniołów" Tomasz Greczyło. Rękawice zakłada więc Mateusz Jacak.
15' (1:1) - Grający w osłabieniu jednego zawodnika Old Blue Angels doprowadzają do wyrównania po kuriozalnm błędzie Jacka Hadriana. Grę z autu, na własnej połowie wznawiał Mirosław Knitter, podał do Hadriana a ten po nieporozumieniu z Dawidem Knitterem stracił piłkę na rzecz Marcina Majaka, ten oczywiście skorzystał z prezentu i wykorzystał akcję sam na sam z Pawelcem.
18' (2:1) - Dwójkowa akcja "Szerszeni", Chłopaś zagrywa piłkę w pole karne do Gnieciaka, lot piłki przecina Aleksander Szymański i po chwili pokonuje własnego bramkarza !
18' Mija piąta minuta gry w osłabieniu "Niebieskich Aniołów", skład uzupełnia zawodnik z pola. W bramce wciąż Jacak.
19' Kolejna okazja Marcina Majaka, jego strzał okazuje się jednak niecelny, piłka przelatuje nad poprzeczką.
21 Dobry początek drugiej części spotkania dla Old Blue Angels, Ossowski nie trafił jednak w piłkę po dobrym podaniu Szkodzińskiego. "Osa" był w tej sytuacji metr przed bramką rywali !
22' Mocny strzał Piwowarczyka z dystansu, bramkarza Rewelacji Sezonu ratuje poprzeczka.
22' Niecelny strzał Piotra Andrzejewskiego z głowy !
23' (2:2) - Ten gol powinien paść łupem Marcina Majaka, napastnik "Aniołów" mając przed sobą pustą bramkę trafił jednak tylko w poprzeczkę. Na jego szczęście całą zakcję zamykał Andrzejwski i to on skierował futbolówkę do siatki Rewelacji Sezonu.
24' Ależ oblężenie bramki "Szerszeni" ! Ossowski podaje do Szymańskiego a ten trafia w górną krawędź poprzeczki !
24' Mirosław Knitter, który niedawno zmienił między słupkami Pawelca, ma dużo pracy. Tym razem obronił strzał Marcina Majaka.
25' Kolejna zmiana bramkarza w drużynie Rewelacji Sezonu, do bramki powraca Chłopaś, który chyba złapał jakąś kontuzję kostki.
27' (3:2) - Robert Chłopaś po raz drugi w tym meczu obsługuje długim podaniem Patryka Gnieciaka i ekipa Jacka Hadriana, po raz trzeci tego dnia wychodzi na prowadzenie !
30' Błąd w defensywie Rewelacji Sezonu, złe wybicie Mirka Knittera, Majak przejmuje piłkę i oddaje strzał w kierunku bramki ale Chłopaś nie daje się zaskoczyć.
31' Faul Marcina Majaka na Gnieciaku, rzut wolny wykonywany przez Mielczarka okazuje się mocno niecelny.
34' Potężny strzał Patryka Gnieciaka i fenomenalna obrona Mateusza Jacaka !!!
36' Kolejny pojedynek Majak - Chłopaś, wygrany przez rezerwowego bramkarza Rewelacji Sezonu !
37' (3:3) - Po wrzutce z autu, piłkę do bramki "Szerszeni" strzałem z głowy skierował Tomasz Ossowski !!!
39' Emocje sięgają Zenitu ! Andrzejewski przyjmuje piłkę na metrze przed bramką, będąc plecami do bramkarza... obraca się ale akcję kończy niecelnym strzałem !
39' Strzał Marcina Majaka zatrzymuje się na bocznej siatce bramki Chłopasia !
40' (3:4) - Ależ błąd obrońców Rewelacji Sezonu !!!!!!! Długie podanie Piwowarczyka, po koźle przed obroną trafia do Tomka Ossowskiego, zawodnik Old Blue Angels strzela celnie obok bramkarza i to "Anioły" wywiozą trzy punkty z boiska przy Sarbinowskiej !!!

Dla takich spotkań i takich emocji warto być organizatorem amatorskiej ligi piłkarskiej ! Miejmy nadzieję, że oba zespoły jeszcze nie raz przysporzą nam wiele pozytywnych emocji. Najbliższą okazję, Rewelacja Sezonu będzie miała w meczu przeciwko Znajomym Sędziego a Old Blue Angels w starciu z Warką Wrocław.