17.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
4 : 4
( 1 : 3 )
Skład: Ziarkowski, Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Ziarkowski, Kubiak, Młynarczyk, Mingin, Wójcik
Skład: Jurkiewicz, Bodzoń, Markowski, Kądziołka, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Parossa, Trebenda
10' Bartłomiej Kozakiewicz
15' Piotr Młynarczyk
16' Piotr Młynarczyk
28' Piotr Młynarczyk
8' Tomasz Markowski
11' Szczepan Kuś
27' Borys Poddębniak
34' Tomasz Markowski
40' Tomasz Markowski
Zawodnik meczu: Piotr Młynarczyk (Zdobył najważniejsze bramki dla swojej drużyny, pojedynek z Inss-Pol'em zakończył z hattrickiem na koncie ! Na wyróżnienie zasługuje też Bartek Kozakiewicz oraz Tomasz Markowski z Inss-Pol'u.)
Pojedynek na szczycie grupy B, 2 ligi od pierwszych minut spotkania budził wiele emocji w szeregach obu drużyn. Każda z nich chciała przecież udowodnić swoją wyższość nad rywalem oraz już dziś przybliżyć się do upragnionego awansu.

2' Tomasz Markowski wychodzi sam na sam z bramkarzem Botów, Ronczkowski broni nogami !
5' Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął a zawodnicy Inss-Polu zamiast grać, skupiają się na sędziowaniu.
8' (1:0) - Tym razem Markowski wykorzystyje zamieszanie w polu karnym rywala i strzałem od poprzeczki wyprowadza Inss-Pol na prowadzenie.
9' Boty podrywają się do ataku, z dystansu uderza Paweł Wójcik ale dostępu do bramki blokują obrońcy drużyny przeciwnej.
10' (1:1) - Błąd Markowskiego, zamiast wybić piłkę, Tomek stracił ją na rzecz Bartka Kozakiewicza. Snajper Botów nie marnuje takich okazji i oddaje selny strzał zza pola karnego, Parossa rzucił się w prawo ale nie sięgnął futbolówki.
11' - Za komentowanie pracy sędziego na ławkę kar powędrował kapitan Inss-Pol'u, Szczepan Kuś.
11' Boty próbują wykorzystać grę w przewadze, Kozakiewicz uderza z dystansu ale Parossa broni.
12' Strzał Rafała Mingina... tylko w boczną siatkę.
13' Inss-Pol uzupełnia skład o kartkowicza
14' Mocny strzał Szczepana Kusia zza pola karnego, ofiarni udem blokuje Wykrent.
15' (1:2) - Długie, prostopadłe podanie Bartka Kozakiewicza w pole karne na wbiegającego Piotra Młynarczyka, ten nie ma problemów z pokonaniem Radosława Parossy.
16' (1:3) - Boty idą za ciosem, dwójkowa akcja tych samych zawodników ! Kozakiewicz do Młynarczyka a ten uderza obok interweniującego bramkarza Inss-Pol'u !!!
17' Zawodnicy Inss-Pol'u coraz częściej swoim niepowodzeniem obwiniają arbitra, który wbrew komentarzom nie popełnia błędów.
18' Kolejna szansa dla ekipy Ronczkowskiego, Wójcik objechał dwóch obrońców rywala po czym oddał mocno niecelny strzał.
20' Kuś przed szansą na zdobycie kontaktowej bramki ale mając przed sobą tylko bramkarza trafia prosto w niego. Sędzia kończy pierwszą część spotkania.
21' Początek drugiej połowy, Kozakiewicz "skręcił" Markowskiego i oddaje strzał... piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką bramki Parossy.
25' Złe emocje udzielają się zawodnikom Botów, którzy powoli tracą kontrolę nad układającym się na ich korzyść meczem.
27' (2:3) - Za faul na Markowskim, sędzia dyktuje rzut wolny w okolicy trzech metrów przed polem karnym. Do piłki podchodzi Borys Poddębniak, oddaje strzał i piłka po minięciu muru wpada do bramki !
28' (2:4) - Radość Inss-Pol'u z kontaktowego gola nie trwała zbyt długo. Wypracowaną wcześniej przewagę, strzałem po długim rogu z lewej nogi odrabia Piotr Młynarczyk.
30' Ależ okazja dla Inss-Pol'u ! Szczepań Kuś strzela z linii pola karnego, na lini strzału staje Młynarczyk i piłka trafia w głowę zawodnika Botów po czym wznosi się w powietrze, piłka wpada do siatki Botów ale sędzia słusznie nie uznaje gola odgwizdując faul na bramkarzu.
34' (3:4) - Jest kontaktowe trafienie Inss-Pol'u ! Poddębniak trafia w słupek ale dobitka Tomka Markowskiego znajduje drogę do bramki Botów !
35' Radosław Parossa paruje na rzut rożny strzał Pawła Wójcika, po rzucie rożnym Kozakiewicz uderza z głowy ale ten strzał nie sprawia kłopotu bramkarzowi.
37' Sprytny strzał Bartka Kozakiewicza z rzutu wolnego mija mur ale Parossa broni bardzo pewnie.
38' Powtórka akcji z poprzedniej minuty, tym razem z rzutu wolnego uderzał Piotr Młynarczyk ale i tym razem Parossa popisuje się niezłymi umiejętnościami.
40' (4:4) - Emocji ciąg dalszy ! Markowski wpada w pole karne, z bramki wychodzi Ronczkowski i po chwili piłka mija bramkarza Botów a zawodnicy wpadają na siebie, a futbolówka do bramki ! Wyrównujący gol wywołuje jeszcze większe emocje oraz frustrację u kilku zawodników Botów.
40' Koniec meczu ! Zawodnicy obu drużyn mają różne roszczenia do sędziego, organizacji, boiska i pogody. W sumie ciężko się połapać w tym wszystkim. Z tego wyniku z pewnością mogą cieszyć się zawodnicy KS Znajomi Sędziego, którzy wciąż pozostają w fotelu lidera.

Miejmy nadzieję, że kilka godzin po meczu emocje opadną i obie drużyny będą mogły w spokoju skupić się nad kolejnymi pojedynkami gdzie Inss-Pol podejmie Astech a Boty zmierzą się z Fulanito.