13.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 7
( 0 : 2 )
Skład: Wiktorowski, Szałecki, Puchała, Darmochwał, Guziejewski, Murdzek, Skonieczny, Świerk, Jański, Wiktorowski
Skład: Krasnikov, Malikli, Mammadli, Hasanli, Kozlovskiy, Agayev, El Obaidi
10' Aleksander Darmochwał
14' Mateusz Świerk
22' Gabriel Wiktorowski
24' Gabriel Wiktorowski
28' Gabriel Wiktorowski
32' Marcin Murdzek
38' Marcin Wiktorowski
40' Marcin Wiktorowski
23' Mohammed El Obaidi
37' Mohammed El Obaidi
Zawodnik meczu: Gabriel Wiktorowski (Bardzo udany debiut młodego pomocnika Astech-u, oprócz dwóch bramek zapisał na swoim koncie dwie asysty.)
Astech powoli pnie się w górę, kolejne starcie tym razem z debiutantem Inter WFC ma tylko potwierdzić wysokie aspiracje zespołu. W szeregach "Bordowych" w tym spotkaniu zadebiutuje zaledwie czternastoleni Gabriel Wiktorowski. Rywal po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Rewelacją Sezonu liczy na kolejną zdobycz punktową.

2' Strzał Darmochwała z dystansu, piłkę  pewnie chwyta Turan Hasanli.
3' Rezerwowy bramkarz Interu WFC z wielkim trudem odbija piłkę po atomowym strzale Mateusza Świerka zza pola karnego.
5' Krasnikov stworzył sobie dwie dogodne okazje bramkowe, niestety dla niego i całej drużyny między słupkami, od kilku spotkań świetnie spisuje się Jędrzej Skonieczny.
7' Kuriozalna sytuacja pod bramką Interu WFC, złe wybicie piłki przez Turana i sędzia Miedziński dyktuje rzut wolny pośredni, wielkie zamieszanie bowiem golkiper nie znał dokładnie przepisów gry, na słowa pochwały i gratulacje za postawę Fair-Play zasłużył Astech, który postanowił pozwolić jeszcze raz wznowić grę bramkarzowi rywali.
10' (0:1) - Ależ kuriozalna bramka ! Aleksander Darmochwał próbował posłać długą piłkę w kierunku pola karnego gdzie wbiegał Mateusz Świerk, bramkarz Interu przekonany był, że piłka wyjdzie poza pole gry i zawachał się nad jej złapaniem, futbolówka spłata mu figla i ocierając słupek wpadła do siatki.
11' Po tym golu nastąpiła zmiana bramkarza w Interze, miedzy słupkami stanął teraz Anar Agayev
12' Dośrodkowanie Darmochwała z bocznego sektora boiska i Damian Guziejewski strzałem z głowy posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.
13' Po zdobyciu bramki Darmochwał włączył wyższy bieg, tym razem jego strzał zza pola karnego przelatuje obok słupka.
14'  (0:2) - Mateusz Świerk popisuje się perfekcyjnym przechwytem w środkowej strefie boiska, pomocnik bordowych podaje do Puchały, który z pierwszej piłki odgrywa mu w pole karne, "Świerku" trafia do pustej już bramki rywala.
16' Strzał z dystansu debiutującego w barwach Astech-u Gabriela Wiktorowskiego, bramkarz nogami wybija pilkę na rzut rożny.
19' Gabriel Wiktorowski długim podaniem uruchamia na skrzydle Darmochwała, Olek w będąc pełnym biegu wpada w pole karne i posyła piłkę nad poprzeczką.
20' Koniec pierwszej części meczu.
22' - Gabriel Wiktorowski nieostrożnym atakiem na nogi przeciwnika fauluje El Obaidi 'ego.
23'  (1:2) - Astech wyprowadza groźną akcję 3 na 1, niestety zespół Puchały zagrał bardzo niedokładnie za co został skarcony, Inter wyprowadza kontrę zakończoną celnym strzałem z głowy Mohammed El Obaidi.
24'  (1:3) - Po stracie bramki, Astech uzupełnia skład o kartkowicza. Gabriel Wiktorowski rewanżuje się za stratę jaką przez niego poniósł zespół i z zimną krwią wykorzystuje podanie z boczego sektora boiska.
28'  (1:4) - dośrodkowanie Darmochwała ze skrzydła trafia prosto pod nogi Gabriela Wiktorowskiego, młody zawodnik Astech-u strzałem na raty pokonuje bramkarza WFC
30' Marcin Murdzek posyła ostro bitą piłkę w pole karne Interu, niestety Robert Puchała nie sięgnął futbolówki.
32'  (1:5) - Astech wciąż szaleje ! Dośrodkowanie z bocznego sektora boiska, piłka przelatuje nad obrońcami Interu i wpada pod nogi zamykającego całą akcję Marcina Murdzka. Napastnik nie miał problemów z wykończeniem doskonałej okazji.
35' Jędrzej Skonieczny pokazuje prawdziwy kunszt bramkarski, golkiper w fenomentalnym stylu powstrzymał groźne szarżującego Murada Mammadli.
36' Po raz kolejny Skonieczny popisuje się fenomenalną interwencją, tym razem golkiper Astech-u wychodzi obronną ręką z pojedynku z El Obaidim.
37'  (2:5) - Jędrzej skonieczny wreszice pokonany ! Turan Hasanli podaje wzdłuż lini bramkowej a Mohammed El Obaidi trafia do pustej bramki.
38'  (2:6) - Astech nie zamierza rezygnować z podwyższenia wyniku. Gabriel Wiktorowski podaje przed pole karne do Marcina Wiktorowskiego a ten strzałem z powietrza podwyższa prowadzenie dla swojej drużyny.
40'  (2:7) - kolejna rodzinna akcja Wiktorowkich, Gabriel wystawia piłkę na pustą bramkę Marcinowi a ten nie bez kłopotów umieszcza ją w bramce Interu. Sędzie od razu po tym trafieniu kończy zawody.

Astech wygrał dość wysoko i w pełni zasłużenie. Bardzo dobre zawody rozegrał debiutant, Gabriel Wiktorowski. W kolejnym meczu ekipa Roberta Puchały zagra z jednym z faworytów do awansu Inss-Pol'em, natomiast "Obcokrajowcy" podejmną Warkę Team Wrocław.