10.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Kubiak, Młynarczyk, Mingin, Wójcik
Skład: Wolan, Lenartowicz, Kopeć, Mazurkiewicz, Kwiecień, Grabas, Kipigroch, Kulawiak
7' Rafał Mingin
13' Paweł Wójcik
21' Bartłomiej Kozakiewicz
22' Rafał Mingin
26' Tomasz Mazurkiewicz (Gol samobójczy)
29' Radosław Kulawiak (Gol samobójczy)
31' Bartłomiej Kozakiewicz
39' Bartłomiej Kipigroch
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kozakiewicz (Najniebezpieczniejszy zawodnik pod bramką "Byków". Zdobył dwie bramki, zaliczył dwie asysty oraz miał spory udział przy samobójczym trafieniu Kulawiaka.)
Czarny Byk wciąż bez punktu w tym sezonie. Po wysokich porażkach Warką oraz Astech-em przyszło im zmierzyć się z niepokonanymi do tej pory Botami.

2' Pierwszy strzał w tym meczu oddaje Kozakiewicz, piłka ląduje na słupku bramki "Byków".
5' Dwójkowa akcja Botów, Kozakiewicz zagrywa piłkę do Mingina, ten uderza w światło bramki rywali ale na posterunku był Michał Grabas.
7' (0:1) - Kontra ekipy Ronczkowskiego, Bartek Kozakiewicz i Rafał Mingin wychodzą dwójką na bramkarza "Byków", ten drugi wykańcza akcję celnym strzałem.
10' Kolejna akcja z udziałem Kozakiewicza, tym razem napastnik Botów przegrał pojedynek sam na sam z Grabasem.
13' (0:2) - Wrzutkę Bartka z lewego skrzydła na bramkę zamienia Paweł Wójcik uderzając z powietrza, z pierwszej piłki !
17' Kozakiewicz wypracował kolejną sytuację podbramkową, zagrał piłkę do Wójcika ale ten mając przed sobą tylko bramkarza, trafił prosto w niego.
18' Strzał Bartka Kozakiewicza po długim rogu, Grabas z wielkim trudem wybił piłkę nogą na rzut rożny.
21' (0:3) - Podanie Kubiaka wykorzystuje Bartek Kozakiewicz, który do tej pory występował w roli asystującego.
22' (0:4) - Kolejna asysta Mariusza Kubiaka, tym razem korzysta z niej Rafał Mingin. Dokładając nogę, napastnik botów pakuje piłkę do siatki.
26' (0:5) - Kozakiewicz podeje do Wójcika, ten oddaje strzał z pierwszej piłki ale ta nie leci w światło bramki, odbija się jednak od nogi Tomasza Mazurkiewicza i wpada do bramki. Grabas nie miał szans przy samobójczym trafieniu kolegi.
27' Bezrobotny bramkarz Botów zamienił się z pozycjami z Kubiakiem.
29' (0:6) - Kolejne, samobójcze trafienie Czarnego Byka ! Teraz po wrzutce Bartka Kozakiewicza, piłkę do własnej bramki skierował Radosław Kulawiak.
31' (0:7) - Michał Szultk, prostopadłym podaniem z własnej połowy obsługuje Kozakiewicza, który wychodzi sam na sam z Grabasem i chwilę później pokonuje go oddając strzał między nogami bramkarza.
34' Kozakiewicz mógł podwyższyć prowadzenie Botów ale jego strzał z narożnika pola karnego zdołał obronić Grabas.
36' Mazurkiewicz mógł zdobyć bramkę dla Czarnego Byka ale uderzając z metra nie trafił do pustej bramki.
39' (1:7) - Jest wreszcie honorowe trafienie dla "Byków" !!! Kipigroch strzałem na raty stojąc przy bliższym słupku pokonuje bramkarza Botów.

Czarny Byk odnosi kolejną, wysoką porażkę. Być może odkują się w meczu przeciwko sąsiadom z tabeli, Visionica Team. Boty wskakują na fotel lidera a przed nimi mec zna szczycie z Inss-Pol'em.