17.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
5 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Szczepański, Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Grzywacz, Gorazdowski, Głuszek, Bodziony, Kaziura, Sobczak, Kozłowski
Skład: Szultk, Ronczkowski, Wykrent, Kozakiewicz, Ziarkowski, Kubiak, Młynarczyk, Wójcik, Toms
23' Paweł Gorazdowski (Rzut karny)
30' Mateusz Bodziony
5' Marcin Grzywacz (Gol samobójczy)
5' Bartłomiej Kozakiewicz
31' Michał Szultk
35' Mariusz Kubiak
37' Bartłomiej Kozakiewicz
Zawodnik meczu: Bartłomiej Kozakiewicz (Prawdziwy lider zespołu, pociągnął grę swojej ekipy w trudnym momencie, Zdobył dwie bramki)
Zespół Ronczkowskiego w poprzednim sezonie stracił szansę na awans dopiero w ostatniej kolejce, nic więc dziwnego, że w tej edycji Boty należą do czołówki i z pewnością będą walczyć o promocję do 1 ligi. Zespół Botów od pierwszych minut zdominował ekipę Brak Sponsora, wysoki pressing spowodował, że rywal nie mógł wyprowadzić żadnej akcji. Przewaga nad przeciwnikiem udokumentowana została w 5 minucie, wówczas samobójcze trafienie zaliczył Marcin Grzywacz, kilka sekud póżniej pod naciskiem Wykrenta, Brak Sponsora starcił futbolówkę, którą tuż przed polem karnym przejął Bartosz Kozakiewicz i huknął jak z armaty nie dając szans bramkarzowi drużyny przeciwnej. Po dobrym początku spotkania tempo gry nieco spadło, Boty mając dwubramkową zaliczkę nie forsowały zbytnio tempa. Brak Sponsora przez dłuższą chwilę nie miał recepty na pokonanie szczelnej defensywy. Pierwsza odsłona nie przyniosła nam już żadnych bramek i na przerwę ekipa Ronczkowskiego schodziła prowadząc 2:0. Początek drugiej połowy mógł roztrzygnąć losy zawodów, jednak Młynarczyk będąc w doskonałej okazji przegrał pojedynek sam na sam z Kozłowskim. Nieudana akcja ofensywna zemściła się w 23 minucie, piłkę ręką w polu karnym zagrał Wykrent i sędzia Miedziński podyktował rzut karny, do piłki podszedł Paweł  Gorazdowski, który pewnym strzałem zdobył bramkę kontaktową. Brak Sponsora poszedł za ciosem i dziesięć minut przed końcem wyrównał stan rywalizacji, w zamieszaniu pod bramką Ronczkowskiego piłkę głową do siatki skierował Mateusz Bodziony. Strata drugiej bramki podziałała na Botów jak płachta na byka, zaledwie minutę później Michał Szulkt wyprowadził swoich kolegów na prowadzienie. W 35 minucie Kozakiewicz długim podanie obsłużył Mariusza Kubiaka, obrońca Botów popędził sam na sam w Kozłowskim i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie. Trzy minuty przed końcem Kozakiewicz ustalił wynik spotkania, szybko wykonany rzut z autu przez Wójcika, Bartek wykończył strzałem z woleja. W ostatniej minucie Wykrent z trzema kolegami mógł podwyższyć wynik spotkania, niestety zbyt egoistyczne zachowanie zawodnika sprawiło, że więcej bramek przy ulicy Sarbinowskiej nie ujrzeliśmy. Ostatecznie Boty wygrywają 5:2. W następym spotkaniu Brak Sponsora zagra z ze spadkowiczem Fulanito, Boty podejmną Czarnego Byka.