12.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Greczyło, Hubisz, Jacak, Szkodziński, Kaczan, Szymański, Żmudziński, Majak, Szkwarek, Ossowski
Skład: Jurkiewicz, Grzegorczyk, Cieślik, Bodzoń, Markowski, Rosolak, Kądziołka, Kuś, Poddębniak, Skrzypacz, Parossa, Trebenda
17' Tomasz Szkwarek
1' Michał Rosolak
16' Tomasz Markowski
23' Tomasz Markowski
Zawodnik meczu: Tomasz Markowski (Dobra gra w środku pola zaowocowała strzeleniem dwóch goli co ułatwiło grę drużynie Kusia)
Podopieczni Szczepana Kusia w poprzednim tygodniu ograli dość szczęśliwie KS Znajomych Sędziego. Ich obecny przeciwnik również sprawił niespodziankę wygrywając z faworyzowanym rywalem jakim niewątpliwnie jest Fulanito. "Niebieskie Anioły" nie zdążyły jeszcze dobrze wejść w mecz a już przegrywały 0:1. W pierwszej minucie meczu na strzał z dystansu zdecydował się Michał Rosolak i futbolówka wpadła tuż przy słupku. W trzeciej minucie meczu  Inss-pol mógł prowadzić 2:0 ale piłka po strzale Szczepana Kusia trafiła w słupek. Napastnik Inss-Pol'u już w następnej akcji meczu stanął przed kolejną szansą na zmianę rezultatu, tym razem fatalnie przestrzelił z głowy. Old Blue Angel od początku zawodów zagrali bardzo bojaźliwie, zespół dość długo nie mógł przeprowadzić udanej akcji ofensywnej. Inss-Pol nadal grał swoje, kilka dokładnych podań sprawiło, że akcje nabierały tempa a rywal kompletnie gubił się w obronie. W 16 minucie meczu padła kolejna bramka, Tomasz Markowski zdecydował się na strzał z dystansu, piłkę sparował wprawdzie Greczyło lecz zrobił to tak niefortunie, że ta ponownie trafiła do Markowskiego, druga próba zawodnika Inss-Pol'u była już udana. "Niebieskie Anioły" bez walki się nie poddały, odpowiedź była błyskawiczna, sędzia Baraniecki za faul podyktował rzut wolny z bocznego sektora boiska, do piłki podszedł Tomasz Szkwarek i z fałsza uderzył w samo okienko bramki, stojący miedzy słupkami Parossa odprowadził futbolówkę wzrokiem. Tuż przed przerwą Old Blue był bardzo bliski doprowadzenie do remisu, piłka po strzale Kaczana trafiła w słupek. Do przerwy w meczu debiutantów 2:1 dla Inss-pol. Na drugą odsłonę meczu błękitnie anioły nie wyszły skoncentrowane, za nim zespół się obudził  było już 3:1 dla rywala, fenomenalnym uderzeniem z dystansu popisał się Tomasza Markowskiego. W 28 minucie meczu Old Blue Angels mieli kluczową piłkę, po szybkiej kontrze Żmudziński do spółki z Szymańskim znaleźli się na przeciw Parossy, niestety niedokładne podanie tego pierwszego sprawiło, że wynik nie uległ zmianie. Ostatnie dziesięć minut meczu to akcja za akcję w wykonaniu piłkarzy Inss-Pol'u, zawodnicy prześcigali się w niedokładnych podaniach, kilka okazji bramkowych jakie stworzyli sobie podopieczni Kusia powinno zakończyć się bramkami. Niestety zabrakło dobrego wykończenia i mecz zakończył się wynikiem 3:1.
Inss-Pol notuje już drugie zwycięstwo z rzędu, ekipa Szczepana Kusia powoli łapie właściwy rytm. W następnym spotkaniu biało-błękitni zagrają z Rewelacją Sezonu. Old Blue Angles skrzyżują rękawice z Interem WFC.