11.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 8
( 0 : 3 )
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Fuławka, Jakóbek, Jurasik, Stasiak, Padewski, Paździor, Hajduk
Skład: Wolan, Roszak, Jurczak, Mazurkiewicz, Kwiecień, Grabas, Kipigroch, Kulawiak
13' Bartłomiej Fuławka
14' Sebastian Stasiak
20' Michał Jurasik
25' Łukasz Jakóbek
28' Łukasz Maraj (Rzut karny)
34' Bartłomiej Fuławka
35' Dominik Padewski
39' Dominik Padewski
Zawodnik meczu: Bartłomiej Fuławka (Bardzo dobra gra w obornie, często włączał się do akcji ofensywnych co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek.)
Dla obu drużyn był to dopiero drugi mecz w tym sezonie, w inauguracyjnych meczach Warka ograła ekipę Brak Sponsora a Czarny Byk przegrał z Rewelacją Sezonu. Doświadczone "Byki" miały więc ochotę wywalczyć pierwsze, ligowe punty już w kolejnym meczu gdzie ich rywalem był debiutant.

Początek spotkania to typowe, piłkarskie szachy. Na bramkę czekaliśmy aż do 13 minuty gdy podanie Grzegorza Maraja wykorzystał Bartłomiej Fuławka. Od tej pory gra mocno się ożywiła a zawodnicy Team Warka Wrocław poszli za ciosem i minutę później prowadzili już 2:0 po mocnym strzale z dystansu Sebastiana Stasiaka.

Na trzy minuty przed przerwą mogło być 3:0, Dominik Padewski wpadł z piłką w pole karne rywali, dostrzegł wbiegającego lewą stroną Paździora lecz podanie były na tyle niedokładne, iż cała akcja spisana została na straty.

Na przerwę, drużyna Warki schodziła jednak z trzybramkową przewagą. Zabójczą kontrę lewą stroną boiska przeprowadził Michał Jurasik, tuż przed bramkarzem "Byków" dograł piłkę do Padewskiego a ten mając przed sobą pustą bramkę trafił... w słupek. Na szczęscie dla Warki, futbolówka wróciła pod nogi Jurasika, który pewnym strzałem ulokował ją w siatce.

Po dwóch zmarnowanych okazjach przez Dominika Padewskiego, lider zespołu popisał się świetną asystą. Jego zagranie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Łukasz Jakóbek, który pokonał Grabasa z najbliższej odległości. Minutę później Padewski otrzymał idealne podanie z głębi pola lecz tym razem trafił w bramakrza Czarnego Byka.

W 28 minucie Michał Grabas faulował we własnym polu karnym Padewskiego i sędzia nie miał najmniejszych wątpliwości by wskazać na dziewiąty metr. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się bramkarz Warki, Łukasz Maraj. Warka prowadziła więc 5:0 !

Ostatnie sześć minut meczu to istna dominacja debiutantów, w 34 minucie na 6:0 podwyższył Bartłomiej Fuławka, w 35 minucie wreszcie przełamał się Dominik Padewski, chociaż jego strzał sprzed kilkunastu sekund okazał się minimalnie niecelny. Trzy minuty później idealną okazję na podwyższenie wyniku zmarnował Przemysław Paździor, który z odległości dwóch metrów do pustej bramki trafił w poprzeczkę.

Wynik spotkania na 8:0 ustalił... Dominik Padewski. Warka wygrywa pewnie i wskakuje na fotel lidera, ich kolejnym rywalem będzie Fulanito. Czarny Byk w swoim trzecim meczu zmierzy się z Astech-em.