11.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Szałecki, Puchała, Nosewicz, Darmochwał, Guziejewski, Masztalerz, Murdzek, Skonieczny, Świerk, Jański, Czarnowski
Skład: Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Głuszek, Kaziura, Kozłowski, Święcicki
9' Marcin Murdzek
34' Marcin Murdzek
Zawodnik meczu: Marcin Murdzek (Zdobywca obu bramek dla Astech-u, zwłasza drugie trafienie było przecudnej urody.)
Nastroje obu drużyn po ich ostatnich meczach nie były dobre. Brak Sponsora przegrał przecież z debiutującą w lidze Warką Wrocław a Astech doznał sromotnej porażki w starciu z Botami. Teraz jedni i drudzy chcieli te nastroje sobie poprawić.

Początek spotkania należał do Astech-u, już w 2 minucie swój zespół na prowadzenie mógł wyprowadzić Damian Guziejewski, który otrzymał idealne podanie z własnej połowy od Mateusza Świerka. Niestety pomocnikowi "Bordowych" zabrakło zimnej krwi i będąc w sytuacji sam na sam z Markiem Kozłowskim, Damian trafił prosto w niego a dobitkę Roberta Puchały z pustej bramki wybił Sylwester Głuszek.

To czego nie zrobili Guziejewski i Puchała, zrobił Marcin Murdzek. W 9 minucie spotkania, "Murdz" otrzymał długie podanie od Jakuba Masztalerza, przyjął piłkę przed polem karnym rywala, minął jednego z obrońców, później bramkarza i trafił do pustej już bramki.

Dwie minuty później na 2:0 mógł podwyższyć Marcin Czarnowski ale nim obrońca Astech-u oddał strzał, piłkę z nogi zdjął mu kolega z zespołu, Mateusz Świerk. Kolejną okazję miał Aleksander Darmochwał, po jego strzale z połowy boiska, Marcina Kozłowskiego wyręczyła poprzeczka. W 17 minucie znów bliski szczęścia był Robert Puchała ale tym razem trafił w bramkarza.

Tuż przed przerwą Brak Sponsora mógł doprowadzić do wyrównania, mocny strzał Kaziury nie znalazł jednak drogi do bramki Jędrzeja Skoniecznego, piłka opuściła plac gry a sędzia Andrzej Malec zaprosił oba zespoły na przerwę.

Początek drugiej połowy nie był porywającym widowiskiem. Pierwszą groźną akcję w tej części meczu odnotowaliśmy w 25 minucie, po rzucie wolnym  wykonywanym przez Mateusza Świerka, piłka otarła nogę jednego z napastników Astech-u i poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki Marcina Kozłowskiego. W 30 minucie, po drugiej stronie boiska mocny strzał Pawła Gorazdowskiego wybronił Jędrzej Skonieczny.

Wreszcie, w 34 minucie doczekaliśmy się gola numer dwa ! Indywidualną akcję lewą stroną boiska przeprowadził Marcin Murdzek, zbegł dość głęboko pod linię końcową i gdy wydawało się, że jedynym rozwiązaniem będzie zagranie piłki do wbiegającego prawym skrzydłem Darmochwała, ten zdecydował się na strzał. Było to fenomenalne trafienie w samo okienko bramki Kozłowskiego po długim rogu !!!

W końcówce spotkania oba zespoły miały po jednej okazji na zmianę wyniku, jednak najpierw Święcicki trafił w boczną siatkę bramki Astech-u a chwilę później Świerk oddał minimalnie niecelny strzał obok słupka bramki Braku Sponsora.

Po bardzo wyrównanej walce Astech pokonuje rywala 2:0 głównie dzięki świetnej grze swojego bramkarza Jędrzeja Skoniecznego pewnej grze obrońcy, Dariusza Szałeckiego oraz dwóm trafieniom Marcina Murdzka. Kolejnym rywalem Astech-u będzie Czarny Byk, na Brak Sponsora czekają już Boty.