10.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Hadrian, Knitter, Zamojski, Szrek, Laśkiewicz, Szot, Chłopaś, Woźniak
Skład: Rumin, Jała, Fiuk, Kowalik, Kozłowski, Śliżewski, Zając, Przywara, Adamczyk
6' Paweł Laśkiewicz
35' Robert Chłopaś
37' Paweł Laśkiewicz (Rzut karny)
15' Krzysztof Kozłowski
22' Krzysztof Kozłowski
36' Marek Zając
38' Krzysztof Kozłowski
39' Krzysztof Kozłowski
40' Marek Zając
40' Paweł Rumin
Zawodnik meczu: Marcin Szrek (Bronił rewelacyjnie, napastnicy Fulanito bardzo długo będą wspominać fenomenalne interwencje Marcina. Na wyróżnienie zasłużył też zdobywca czterech bramek dla Fulanito, Krzysztof Kozłowski.)
Spadkowicz z pierwszej ligi kompletnie zawodzi na starcie X edycji ligi Wrocbal. Okrągłe zero towarzyrzy podopiecznym Pawła Rumina po dwóch pierwszych spotkaniach. Rewelacja Sezonu po dwóch meczach ma na swoim koncie trzy oczka i wielki apetyt na ogranie kolejnego rywala. Pierwsze minuty to pokaz nieskuteczności spadkowicza, Kozłowski do spółki z Zającem nie potrafili znaleść recepty na pokonanie bramakrza Rewelacji. Ich nieskuteczność "zaowocowała" utratą bramki w 6 minucie meczu, nieoczekiwanie na prowadzienie Rewelację Sezonu wyprowadził Paweł Laśkiewicz. Kolejne minuty przypominały bicie głową w mur. Spadkowicz z pierwszej ligi stwarzał sobie mnóstwo sytuacji a dobrze dysponowany tego dnia Marcin Szrek nie dawał się zaskoczyć. Twierdza obronna Rewelacji padła dopiero w 15 minucie, podanie Zająca wykorzystał Krzysztof Kozłowski. Strzelec wyrównującej bramki jeszcze w pierwszej części meczu mógł przynajmniej skompletować hat-trika, wielkie brawa należą się jednak bramkarzowi "Szerszeni" bowiem bronił on fenomenalnie nawet w beznadziejnych sytuacjach. Do przerwy wynik 1:1. Druga połowa ponownie należała do zawodników Fulanito, już w 22 minucie były pierwszoligowiec wyszedł na prowadzenie, a bramkę znów zdobył Krzysztof Kozłowski. Dalsze minuty to pokaz indolencji strzeleckiej spadkowicza, ilość stworzonych i niewykorzystanych sytuacji ciężko zliczyć na palcach jednej ręki, a Zając z Kozłowskim prześcigali się w tej niechlubnej klasyfikacji. W 35 minucie sprawdziło się powiedzenie o niewykorzystanych sytuacjach, debiutujący w tym sezonie w barwach Rewelacji Robert Chłopaś huknął z dystansu i doprowadził do remisu. Minutę później Fulanito za sprawą Marka Zająca ponownie wyszło na prowadzenie. To jednak nie było koniec emocji w tym spotkaniu, w 37 minucie Śliżewski faulował w polu karnym Woźniaka i sędzia Adrian Miedziński podyktował rzut karny, do piłki podszedł Laśkiewicz i pewnym strzałem pokonał Kowalika. Ostatnie minuty to istna metamorfoza zawodników Fulanito, nagle zespół zaczął zdobywać bramki jak na zawołanie, w niespełna trzy minuty drużyna Pawła Rumina rozwiała wszelkie wątpliwości komu należą się trzy punkty. Dobrze dysponowanego Marcina Szreka w ciągu chwili pokonali: dwuktronie Kozłowski, raz Marek Zając oraz kapitan zespołu, Paweł Rumin. Ostatecznie po wspaniałym widowisku Fulanito ogrywa Rewelację 7:3 i wreszcie się przełamuje. W następnym meczu spadkowicz zagra z Team Warka Wrocław natomiast "Szerszenie" zmierzą się z Inss-Pol.