05.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Rumin, Jała, Fiuk, Kowalik, Kozłowski, Chudy, Śliżewski, Zając, Kalimov, Przywara, Adamczyk
Skład: Pokorski, Piwowarczyk, Hubisz, Jacak, Szkodziński, Szymański, Żmudziński, Majak, Andrzejewski, Golonka
18' Marek Zając
2' Marcin Majak
21' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Dwie bramki na wagę zwycięstwa oraz kilka ciekawych akcji pod bramką Fulanito, w dużym stopniu wyróżniły Marcina w tym spotkaniu.)
Fulanito na ten mecz wychodziło z lekkim respektem do kolejnego debiutanta ligi. W ubiegłym tygodniu tęgie lanie sprawili im przecież KS Znajomi Sędziego. Brak informacji na temat kolejnego rywala był niepokojący. Wielkim plusem dla "Szachownic" była obecność Marka Zająca.

Wspomniana niepewność i chyba lekki brak wiary w swoje możliwości kosztowały Fulanito utratę bramki już w 2 minucie spotkania. Płaskim strzałem zza pola karnego, tuż przy słupku, Kalimova pokonał Marcin Majak. Trzy minuty później bramkarza Fulanito próbował zaskoczyć Krzysztof Golonka ale tym razem Kalimov nie dał się zaskoczyć.

W 11 minucie rosły bramkarz Fulanito po raz kolejny stanął na wysokości zadania i pipisał się doskonałą interwencją po strzale Aleksandra Szymańskiego. W kolejnej minucie gry, Old Blue Angels przeprowadzili dynamiczną kontrę ale zabrakło pomysłu na jej wykończenie gdyż niedokładnym podaniem zakończył ją Piotr Andrzejewski.

Nadzieja "Szachownicy" wciąż spoczywała na osobie Marka Zająca, as Fulanito w 18 minucie zrobił co do niego należało i po indywidualnej akcji prawą stroną, strzałem między nogami Pokorskiego doprowadził do wyrównania. Do przerwy mieliśmy więc wynik 1:1.

Kilkadziesiąd sekund po wznowieniu gry, Marcin Majak po raz drugi teo dnia wpadł w ramiona swoich kolegów. Napastnik Old Blue Angels wykorzystał idealne podanie Michała Żmudzińskiego i było już 2:1. W 26 minucie mógł wyrównać Adamczyk ale jego strzał z głowy okazał się niecelny.

Old Blue Angels próbowali jeszcze podwyższyć prowadzenie, w 33 minucie piłka po mocnym strzale Żmudzińskiego o centymetry minęła dalszy słupek bramki Kalimova. Minutę później Kalimov wybronił groźny strzał Szymańskiego, próbował jeszcze dobijać Majak ale oddał fatanie niecelny strzał. W 36 minucie bramkarz Fulanito po raz kolejny uratował swój zespół przed utratą bramki, przy akcji Żmudzińskiego prawą stroną boiska, Kalimov skrócił kąt i pewnie obronił strzał zawodnika "Niebieskich Aniołów".

Po tej porażce spadkowicz osiadł na dnie, by się z niego odbić musi w kolejnym meczu pokonać Rewelację Sezonu. Zadowolonych z inauguracyjnego meczu Old Blue Angels czeka teraz mecz z Inss-Pol'em.