04.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
4 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Cieślak, Szczepański, Rosołowicz, Grzywacz, Gorazdowski, Głuszek, Bodziony, Czarnecki, Święcicki
Skład: Maj, Maraj, Maraj, Jakóbek, Jurasik, Stasiak, Padewski, Paździor, Hajduk
23' Krzysztof Cieślak
18' Mariusz Maj
27' Dominik Padewski
33' Dominik Padewski
36' Sebastian Stasiak
Zawodnik meczu: Dominik Padewski (Chociaz zmarnował kilka dogodnych okazji do zdobyia bramki to zdołał dwukrotnie pokonać bramkarza rywali w najważniejszych momentach meczu.)
Pod koniec drugiego tygodnia przyszedł czas na inauguracyjny mecz Team Warka Wrocław. Ich rywalem był Brak Sponsora, który wygrał swoje pierwsze spotkanie z Rewelacją Sezonu 6:1.

Już w 3 minucie zawodnicy Warka Team wysunęli lwi pazur, kontrolny strzał w kierunku bramki Czarneckiego oddał były zawodnik Geobanu, Łukasz Jakóbek, piłka minimalnie minęła słupek bramki Braku Sponsora.

Dziesięć minut później bliski szczęścia otwarcia wyniku był Bak Sponsora, Łukasz Maraj wybronił jednak najpierw groźny strzał Święcickiego a później dobitkę Bartka Rosołowicza. Akcje zaczęły przenosić się z bramki pod bramkę, w 14 minucie niecelny strzał oddał Jurasik, po chwili, po drugiej stronie boiska spudłował Święcicki. Nie minęła kolejna minuta gry a Gorazdowski z Braku Sponsora posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką bramki Maraja.

Wreszcie po błędzie Czarnieckiego, który chcąc wprowadzić piłkę do gry zagrał ją pod nogi Mariusza Maja, Warka wyszła na prowadzenie. Było to dwie minuty przed przerwą.

W ostatniej akcji pierwszej połowy, idealne podanie z połowy boiska otrzymał Dominik Padewski, i gdy miał przed sobą tylko bramkarza mógł zapytać go, w który róg ma strzelać... nie trafił w światło bramki. Pierwsza połowa zakończyła się więc minimalnym prowadzeniem Warki 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od żółtej kartki dla Krzysztofa Cieślaka, Zawodnicy Warki nie wykorzystali jednak dwuminutowej przewagi jednego gracza.

Dopiero gdy Brak Sponsora uzupełnił skład, strzałem z ostrego kąta Dominik Padewski zaskoczył Czarneckiego i trafiając w środek bramki podwyższył na 2:0.

W 30 minucie Brak Sponsora był bliski strzelania kontaktowego gola lecz Mateusz Bodziony, pod którego nogi potoczyła się piłka był na tyle zdziwiony, że nie wykorzystał zamieszania w polu karnym Warki i oddał mocno niecelny strzał.

Trzy minuty później Dominik Padewski już na dobre odrobił fatalne pudło z pierwszej połowy. Drugi gol był niemal kopią tego pierwszego. Warka Team poszła za ciosem i na kolejne trafienie czekaliśmy zaledwie trzy minuty. Podanie Jakóbka wykorzystał Sebastian Stasiak, pomocnik Warki przyjął połkę w polu karnym i mając na plecach obrońcę zdołał się obrócić i podwyższyć na 4:0 !

Na dwie minuty przed końcem meczu, szansę na hattricka zmarnował Dominik Padewski, który z odległości jednego metra przestrzelił nad poprzeczką. Warka zgarnia jednak trzy punkty w swoim debiucie i z niecierpliwością oczekuje kolejnego meczu gdzie ich rywalem będzie Czarny Byk. Natomiast Brak Sponsora zmierzy się z Astech-em.