04.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
6 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Wolan, Roszak, Mazurkiewicz, Kwiecień, Grabas, Kipigroch
Skład: Hadrian, Knitter, Zamojski, Warchulski, Mielczarek, Laśkiewicz, Modliński, Orliński
7' Bartłomiej Kipigroch
24' Bartłomiej Kipigroch
3' Maciej Modliński
23' Marcin Mielczarek
35' Marcin Mielczarek
36' Paweł Laśkiewicz
37' Paweł Laśkiewicz
40' Marcin Mielczarek
Zawodnik meczu: Marcin Mielczarek (Świetny występ w debiucie. Marcin zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę.)
W poprzednim sezonie, Rewelacja Sezonu odnotowała tylko jedno zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Ich rywalem był wówczas Czerny Byk. W tym sezonie "Szerszenie" trafiły na Czarnego Byka już w drugiej kolejce i tym razem odnieśli jeszcze owocniejsze zwycięstwo.

Chociaż Rewelacja Sezonu przed tym meczem borykała się ze skompletowaniem składu to okazało się jednak, że na boisko przy ul. Sarbinowskiej przybyła w komplecie. Kompletu nie udało się natomiast zebrać ekipie Czarnego Byka. Sześcioosobowy skład był niewystarczający na szalejących "Szerszeni". Już w 3 minucie przewagę jednego gracza wykorzystał Maciej Modliński, który przepięknym strzałem z dystansu otworzył wynik spotkania.

Czarny Byk nie zamierzał się poddawać i próbował wykorzystać fakt, że między słupkami Rewelacji Sezonu nie stanął Laśkiewicz a zawodnik z pola, Przymysław Warchulski. W 7 minucie do wyrównania doprowadził Bartłomiej Kipigroch.

Z minuty na minutę różnica jednego gracza robiła się coraz bardziej widoczna ale Rewelacja Sezonu nie potrafiła zdobyć kolejnych bramek. Najpierw, w 9 minucie Marcin Mielczarek nie wykorzystał idealnego podania Pawła Laśkiewicza, później w 16 minucie będący w dogonej sytuacji Laśkiewicz trafił tylko w bramkarza. W ostatenij akcji pierwszej połowy Mielczarek mając na wprost siebie tylko bramkarza "Byków" nie trafił w piłkę. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem 1:1.

Gdy osłabiony brakiem jednego gracza Czarny Byk odpoczął w przerwie, po zmianie stron byliśmy świadkami wyrównanego meczu. W 22 minucie Kipigroch trafił w dalszy słupek, w odpowiedzi, Mielczarek wykorzystał podanie Warchulskiego i wyprowadził Rewelację Sezonu na prowadzenie.

Odpowiedź Czarnego Byka była niemal natychmiastowa ! Celny strzał w środek bramki oddał Bartłomiej Kipigroch i zrobiło się 2:2. Minutę później "Byki" mogły prowadzić 3:2 ale bramkarz Rewelacji Sezonu pewnie wybronił groźny strzał Roszaka. W 31 minucie minimalnie niecelny strzał po długim rogu oddał Mazurkiewicz.

Rewelacja w miarę szybko zorientowała się, że coś nie gra i po chwili znów zaczęła coraz odważniej atakować bamkę Michała Grabasa. W 33 minucie soczysty ale niecelny strzał oddał Marcin Mielczarek, dwie minuty później nowy nabytek "Szerszeni" mógł już cieszyć się ze zdobycia bramki po trójkowej akcji z Modlińskim i Laśkiewiczem.

Drużyna Andrzeja Zamojskiego poszła za ciosem, w 36 minucie było już 4:2, pięknym strzałem z ostrego kąta popisał się Paweł Laskiewicz. Ten sam zawodnik, niespełna minutę później po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem wykorzystał podanie Modlińskiego.

W 39 minucie Czarny Byk mógł zdobyć trzecią bramkę ale po stracie piłki przez Jacka Hadriana na wysokości zadania stanął bramkarz Rewelacji Sezonu. Niewykorzystana okazja "Byków" zemściła się w ostatniej akcji meczu, dwójkową akcję Mielczarek - Modliński, celnym strzałem wykończył ten drugi.

To zwycięstwo z pewnością wpłynie pozytywnie na morale Rewelacji Sezonu, ich kolejnym rywalem będzie Fulanito. Czarny Byk rozegra dopiero drugie spotkanie a na przeciw nim stanie Team Warka Wrocław.