05.06 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Szatkiewicz, Mróz, Mróz, Żuk, Dąbrowski
Skład: Piech, Michułka, Mazur, Peksa, Kasprowiak, Bartosik, Majewski, Prejbisz, Trochimczuk
28' Jacek Żuk
37' Jacek Żuk
18' Paweł Bartosik
31' Andrzej Mazur
Zawodnik meczu: Jacek Żuk (Strzelił wszystkie trzy gole dla Prosiaków, gdyby skuteczniejszy w tym meczu był Dawid Mróz, "Żuku" mógłby zejść z boiska z przynajmniej dwiema asystami.)
Mecz pomiędzy Prosiakami a Wratislavią to jeden z tych o przysłowiową "pietruszkę". Ekipa Dawida Mroza walczy o środek tabeli, natomiast Piech i spółka o drugie zwycięstwo w tym sezonie. Spotkanie rozpoczęło się z lekkim poźlizgiem ponieważ zawodnicy Bio pojawili się na boisku w ostatniej chwili.

2' (0:1) - Sebastian Łagożny długim podaniem uruchamia Jacka Żuka, który wychodzi sam na sam z Tomkiem Prejbiszem i trafia do siatki posyłając piłkę między nogami bramkarza Wratislavii.
9' Wrzutka z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym Prosiaków wyskakuje Andrzej Mazur ale piłka wpada prosto w ręce Tomasza Kromy.
11' Dawid Mróz oddaje niecelny strzał nad poprzeczką bramki Bio.
14' Strzałem w krótki róg, Tomasza Kromę próbuje zaskoczyć Mirosław Peksa, bramkarz Prosiaków broni bardzo pewnie.
15' Kroma po raz kolejny wykazuje się umiejętnościami, tym razem próbował pokonać go Piotr Piech.
16' Wratislavia wciąż ciśnie rywala, Michułka uderza z dystansu ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
18' (1:1) - Paweł Bartosik pociągnął akcję lewym skrzyłem, złamał do środka i oddał strzał w kierunku bramki. Kroma nawet się nie spodziewał, że po chwili piłka wpadnie w samo okienko jego bramki ! Fantastyczny gol zawodnika Wratislavii.
20' Wratislavia przed szansą na objęcie prowadzenia, niebespieczeństwo zażegnał Filip Mróz, który popisał się refleksem i wślizgiem wybił piłkę spod nóg rywala.
21' - Rozpoczęcie drugiej połowy.
24' Żadna z drużyn nie zaznaczyła jeszcze swojej przewagi na boisku
27' Ależ pudło !!! Dawid Mróz nie trafia do pustej bramki po idealnym podaniu Jacka Żuka !
28' (1:2) - Kontra Prosiaków, tym razem Jacek Żuk nie zdecdował się na podanie do Mroza i samodzielnie wykończył akcję.
31' (2:2) - Jest odpowiedź ze strony Bio. Trochimczuk wystawia piłkę Andrzejowi Mazurowi na "pustaka", temu nie pozostaje nic innego jak tylko dołożyć nogę.
32' Łukasz Kasprowiak pociągnął prawym skrzydłem, oddał strzał w krótki róg ale na posterunku był Tomasz Kroma.
33' Strzał Mazura z lewego sektora boiska, piłka przelatuje obok bliższego słupka.
36' Wratislavia wciąż przeważa na boisku, Kasprowiak oddaje mocny strzał po długim rogu, futbolówka o centymetry mija słupek bramki Prosiaków.
37' (2:3) - Ależ błąd Kasprowiaka ! Obrońca Bio traci piłkę na rzecz Jacka Żuka, który ochoczo skorzystał takiego prezentu.
40' Jacek Żuk przed szansą na podwyższenie wyniku ale oddaje niecelny strzał zza pola karnego.
40' - Koniec spotkania

Wratislavia przegrywa z Prosiakami chociaż z przebiegu meczu z całą pewnością na tą porażkę nie zasługuje. Podopiecznych Piecha czeka teraz trudny mecz z liderującym WSOWL III, Prosiaki zmierzą się natomiast z wiceliderem - ACN FC.