05.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Michalski, Jankowiak, Wilk, Hutyra, Skrzypek, Klimczak, Sirek, Stasiowski
Skład: Kępka, Diakun, Wnuk, Pelwecki, Cieśla, Ostrowski, Mazurkiewicz, Janowicz
15' Jakub Wilk
16' Jakub Wilk
37' Jakub Wilk
Zawodnik meczu: Jakub Wilk (To był zdecydowanie dzień Kuby, który przez niemal całe 40 minut szalał pod bramką rywala co zaowocowało trzema trafieniami.)
"Zachować twarz" - taki cel ma już FC Silesian w tym sezonie. Gdy jednak przyjrzeć się ligowej tabeli, ekipa Tomasza Michalskiego ma jeszcze szanse na awans do 1 ligi. Elektrotim wciąż nabiera cennego doświadczenia w rozgrywkach dla drużyn amatorskich i na sukcesy z pewnością przyjdzie jeszcze czas.

6' Michał Janowicz o mały włos nie pokonał własnego bramkarza, na szczęście Kępka zgarnął piłkę tuż przed linią bramkową.
10' Łukasz Wnuk zagrywa długą piłkę z własnej połowy w pole karne FC Silesian na Sławomira Cieślę, ten uderza z głowy lecz minimalnie nieczysto.
15' (0:1) - Na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Jakub Wilk ! Jak się okazało była to świetna decyzja !
16' (0:2) - FC Silesian idą za ciosem !!! Wilk po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza Elektrotimu !
18' Rywal próbuje odrobić stratę, Krzysztof Ostrowski uderza zza pola karnego ale był to zbyt lekki strzał by zaskoczyć Klimczaka
19' Kuba Wilk przed szansą na ustrzelenie klasycznego hattricka, oddał jednak mocno niecelny strzał z linii pola karnego. Koledzy mieli słuszne pretensje bo napastnik Silesian mógł spisać się w tej akcji o wiele lepiej.
21' - Zaczynamy drugą część spotkania.
25' Ależ akcja Silesian ! Wilk oddaje strzał z przewrotki ale trafia tylko w słupek ! To mógł być gol sezonu 2 ligi.
27' Elektrotim wciąż nie zamierza się poddawać. Pelwecji strzela z dość bliskiej odległości ale pewnie nogami broni Klimczak.
28' Łukasz Wnuk oddaje mocny strzał z obrotu będąc tuż za polem karnym Silesian, piłka przelatuje obok słupka.
31' - Wychodzącego na czystą pozycję, Michała Sirka łapie skurcz uda. Zawodnik Silesian skacząc na jednej nodze schodzi z boiska. Chyb już nie powróci na plac gry w tym meczu.
32' Zmarnowana szansa Silesian, Stasiowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i akcja zakończyła się niepowodzeniem.
37' (0:3) - Precyzyjnym strzałem, wynik spotkania ustala Jakub Wilk. Chociaż mógł podawać do jednego z dwóch nadbiegających kolegów, zdecydował się w pojedynkę zakończyć indywidualną akcję.
38' Kuba Wilk mógł wyjść sam na sam z bramkarzem Elektrotimu ale wypuścił sobie zbyt mocno piłkę i oddał bardzo nieczysty strzał w kierunku bramki.

FC Silesian wciąż pozostają w walce o awans i chociaż przd nimi trudne mecze to szanse nie są przekreślone. Najbliższym rywalem ekipy Tomasza Michalskiego będzie WSOWL III. Elektrotim zmierzy się natomiast z innym kandydatem do awansu, Futbol.wroclaw.pl