04.06 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Kolęda, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Skrzypecki, Górniak, Słowicki, Ostropolski
Skład: Jurkowski, Torba, Gluma, Mateńczuk, Chrobak, Skupniewicz, Zimny, Sołtys, Ksybek, Rekosz
6' Konrad Ksybek (Gol samobójczy)
18' Damian Ostropolski
21' Wojciech Słowicki
35' Mateusz Skrzypecki
38' Dariusz Kolęda
20' Marek Zimny
25' Konrad Ksybek
39' Szymon Skupniewicz
Zawodnik meczu: Robert Skrzypecki (bardzo pewny punkt defensywy, często wspomagał akcje ofensywne. Na wyróżnienie zasługuje motor napędowy drużyny Damian Ostropolski.)
Drużyna Marka Szpyry z każdym kolejnym spotkaniem prezentuje się co raz lepiej. Zespół kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i powoli można w nim upatrywać  drużynę, która włączy się do walki o awans. DSW Team po pierwszym zwycięstwie w poprzednim spotkaniu będzie chciała pójść za ciosem i zgarnąć kolejne trzy oczka.

1' - Rozpoczęcie spotkania. W bramce Futbol.wroclaw.pl ponownie zawodnik z pola, Michał Turoń.
2' Maciej Jurkowski prostopadłym podaniem otwiera doskonałą okazję do zdobycia bramki Konradowi Ksybkowi, niestety pomocnik DSW nie opanował futbolówki i cała akcja zakończyła się fiaskiem.
3' Damian Ostropolski dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję Andrzeja Górniaka, popularnemu "Tygrysowi" zabrakło kilku centrymetrów żeby wpakować piłkę do siatki.
4' Marek Zimny strzela z dystansu, piłka przelatuje nad poprzeczką.
5' To powinna być bramka ! Mateusz Skrzypecki podaje do stojacego na trzecim metrze Andrzeja Górniaka, napastnik futbolowców strzela i trafia poprzeczkę ! Takie okazje mogą się zemścić !
6' (0:1) - Andrzej Górniak rewanżuje się za niewykorzystaną sytuację. Tym razem dośrodkowuje w pole karne a niefortuną interwencją popisuje się Konrad Ksybek, który pakuje piłkę do własnej bramki.
9' Prostopadłe podanie Macieja Jurkowskiego do Marka Zimnego, strzał kapitana DSW przelatuje obok słupka.
12' Maciej Zimny staje przed kolejną szansą doprowadzenia do remisu, tym razem uderza niecelnie z głowy po dośrodkowaniu Jurkowskiego.
15' Stojący miedzy słupkami Futbol.wroclaw.pl Michał Turoń pewnie chwycił piłkę po groźnym strzale z dystansu Kornela Ałdasia.
18' (0:2) - Rozklepana obrona DSW. Mateusz Skrzypecki podaje do Górniaka, który z pierwszej piłki oddaje ją do wpiegającego w pole karne Damiana Ostropolskiego, nowy nabytek Futbolowców pakuje futbolówkę do pustej bramki.
20' (1:2) - Bramka do szatni ! Marek Zimny strzałem w długi róg zdobywa bramkę kontaktową. Asystę przy jego trafieniu zalicza Bartosz Torba.
21' - Faul taktyczny i Wojciech Słowicki otrzymuje słusznie żółtą kartkę. Futbol.wroclaw.pl bedzie musiał sobie radzić bez jednego zawodnika.
22' Mateusz Skrzypecki będąc w doskonałej sytuacji trafia z kilku metrów w bramkarza.
25' - Konrad Ksybek otrzymuje żółtą kartkę za źle przeprowadzoną zmianę .
26' Rzut rożny dla Futbolowców, piłka spada prosto pod nogi Damiana Ostropolskiego a ten trafia w poprzeczkę.
30' Robert Skrzypecki strzela zza pola karnego, piłka przelatuje obok bramki.
33' Groźny strzał z dystansu Szymona Skupniewicza, piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
35' (1:3) - Damian Ostopolski rozpoczął akcję futbolowców, zagrał na skrzydło do Roberta Skrzypeckiego, który zdecydował się przerzucić piłkę nad wychodzącym z bramki Damianem Sołtysem, ta jednak spada na linię bramkową a formalności dopełnia brat Roberta, Mateusz Skrzypecki.
38' (1:4) - Dariusz Kolęda trafia do pustej bramki po podaniu Andrzeja Górniaka.
39' (2:4) - DSW Team zmniejsza dystans do rywala, Szymon Skupniewicz wykorzystuje doskonałe podanie Bartosza Torby.

Futbol.wroclaw.pl dzięki wygranej włącza się do walki o awans do 1 Ligi. Teraz podopiecznych Marka Szpyry czeka ciężkie zadanie, ich przeciwnikiem będzie obecny lider WSOWL III. DSW Team swoich kolejnych punktów poszuka w starciu z Geostandard Wrocław.