28.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
( 5 : 0 )
Skład: Piech, Michułka, Mazur, Kasprowiak, Bartosik, Majewski
Skład: Bulzacki, Stefanik, Nowicki, Ziółkowski, Gawryś, Stefanik, Boix Presa, Wawrzyniuk, Semotyuk, Wójcik
30' Paweł Bartosik
35' Łukasz Kasprowiak
39' Andrzej Mazur
2' Rafał Wójcik
4' Rafał Wawrzyniuk
8' Piotr Stefanik
17' Andriy Semotyuk
18' Andrzej Mazur (Gol samobójczy)
27' Rafał Wójcik
31' Rafał Wawrzyniuk
39' Rafał Wójcik
Zawodnik meczu: Rafał Wójcik (Siał największy postrach pod bramką rywala, zawody zakończył z hattrickiem na koncie.)
PKS Augustyn wciąż liczy się w walce o awans do 1 ligi, czy będzie walczył do końca sezonu, pokaże tak naprawdę dopiero starcie z ACN FC. Plany te będzie też mógł pokrzyżować świetnie spisujący się Geostandard. Wratislavia na dobre osiadła na dnie ligowej tabeli i wciąż nabiera cennego doświadczenia, które może zaprocentować w przyszłych sezonach tak jak miało to miejsce w przypadku: Hectas-u, Capgemini czy właśnie ACN-u.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Wratislawia zaczyna w szóstkę.
2' (1:0) - Już w 2 minucie wynik spotkania otwiera Rafał Wójcik.
4' (2:0) - Celny strzał po długim rogu z prawego narożnika pola karnego oddał Rafał Wawrzyniuk.
6' Wyczyn Wawrzyniuka chciał skopiować Piotr Stefanik ale oddał niecelny strzał.
8' (3:0) - Tym razem Stefanik trafia w światło bramki i piłka w siatce. Szykuje się pogrom.
10' Piłka po strzale Rafała Wójcika minimalnie mija poprzeczkę bramki Wratislavii-Bio.
12' Kasprowiak staną przed szansą na strzelenie gola dla Bio, jego strzał po długim rogu okazuje się minimalnie niecelny.
13' Kolejna okazja dla PKS-u, Wójcik trafił jednak w bramkarza
14' Tym razem, po strzale Rafała Wójciaka, bramkarza Wratislavii wyręcza poprzeczka.
17' (4:0) - Trójkową akcję PKS-u Augustyn, celnym strzałem wykończył Andriy Semotyuk.
18' (5:0) - Andriy oddaje strzał zza pola karnego, piłka odbija się od pleców Andrzeja Mazura i wpada do bramki. Piłka nie zmierzała w światło bramki po strzale Semotyuka i sędzia słusznie obciąża bramką zawodnika Wratislavii.
20' - Koniec pierwszej połowy
23' Wratislavia nie poddaje się i coraz odważniej atakuje bramkę rywali.
25' Dużo gry w środku pola, oba zespoły oddał zaledwie kilka, głównie niecelnych strzałów. Przewaga ekipy Stefanika widoczna jednak gołym okiem.
27' (6:0) - Rafał Wójcik po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza Wratislavii-Bio.
30' (6:1) - W szeregi drużyny grających w czerwono-białych strojach wdarło się lekkie rozluźnienie co z zimną krwią wykorzystał Paweł Bartosik.
31' (7:1) - Błyskawiczna odpowiedź PKS-u w postaci gola Rafała Wawrzyniuka.
35' (7:2) - Wratislavia wciąż walczy, tym razem Luisa Alberto pokonuje Łukasz Kasprowiak.
39' (7:3) - PKS Augustyn czuje się już bezbiecznie i nie zważa na grę w obronie, Andrzej Mazur odrabia "swojaka" z pierwszej połowy.
39' (8:3) - Piłka trafia pod nogi Rafała Wójcika, który strzałem zza pola karnego w krótki róg ustala wynik spotkania !
40' - Koniec meczu.

PKS Augustyn ograł wysoko osłabionego kadrowo rywala. W kolejnym meczu nie będzie już tak łatwo bowiem ich rywalem będzie ACN FC. Wratislavia-Bio zmierzy się natomiast z Prosiakami.