22.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Olejnik, Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Hamanowicz, Porawski, Krzyżanowski, Hummel, Mielcarski
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Mróz, Mróz, Żuk, Dąbrowski
23' Marcin Krzyżanowski
8' Tomasz Hummel (Gol samobójczy)
20' Krzysztof Porawski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Filip Mróz (Dobra gra Filipa w obronie, po jego wrzutce z autu Prosiaki wyszły na prowadzenie.)
Oba zespoły awansu w tym sezonie raczej już nie wywalczą i plany z tym związane trzeba będzie przełożyć na kolejny. Jedni i drudzy chcieli jednak poprawić sobie humory po ostatnich porażkach, zespół Prosiaków od pierwszych minut stał na straconej pozycji bowiem rozpoczął spotkanie w sześcioosobowym składzie.

2' Pierwsza, groźna akcja Prosiaków, Jacek Żuk przymierzył w lewe okienko bramki ale Tomasz Hummel wystrzelił jak z procy i sparował ten strzał na rzut rożny.
3' Kontra Troskliwych, Łukasz Krzyżanowski zmarnował jednak dogodną okację trafiając prosto w bramkarza rywali, zamiast uderzyć po długim rogu.
4' Kolejny, przegrany pojedynek Łukasza Krzyżanowskiego z bramkarzem Prosiaków, w tej samej akcji Kroma musiał dwukrotnie wykazywać się umiejętnościami.
6' Ależ kiks !!! Michał Hnatkiewicz zagrywa piłkę na dalszy słupek, całą akcję zamykał Marcin Krzyżanowski ale machnął się stojąc metr od bramki i dogodna sytuacja do strzelenia gola zakończyła się niepowodzeniem.
7' Prosiaki już w komplecie, na boisko wbiegł spóźniony Adam Dąbrowski.
8' (1:0) - Kuriozalny gol ! Piłkę z autu w pole karne wrzucił Filip Mróz, futbolówka zmierzała w polu karnym i gdyby wpadła do niej bezpośrednio, gol nie zostałby uznany. Niestety próbę jej złapania podjął Tomasz Hummel co zakończyło się samobójczym trafieniem golkipera Troskliwych Misiów !
12' Dużo gry w środkowej strefie boiska, żadna z drużyn długo nie oddaje strzału w światło bramki.
15' Łukasz Krzyżanowski próbował z przewrotki ale strzał okazał się niecelny.
16' Tomasz Hummel broni strzał Adama Dąbrowskiego zza pola karnego.
18' Akcja Misiów, Hnatkiewicz pociągnął kilka metrów lewym skrzydłem ale jego strzał był na tyle lekki, że nie mógł zaskoczyć bramkarza Prosiaków.
20' (2:0) - W ostatniej akcji pierwszej połowy, Troskliwe Misie tracą drugą, kuriozalną bramkę ! Po wrzutce Jacka Żuka z rzutu rożnego, piłkę do własnej bramki pakuje Krzysztof Porawski !
21' Początek drugiej połowy.
22' Hnatkiewicz uderza z rzutu wolnego ale jego strzał okazuje się niecelny.
23' (2:1) - Jest kontaktowy gol dla Troskliwych, Marcin Krzyżanowski wykorzystuje dośrodkowanie Mielcarskiego.
25' Jedna z nielicznych w tej połowie okazja Prosiaków, strzał Jacka Żuka nie trafia jednak do celu.
27' Napór Troskliwych Misiów trwa, zawodnicy nie mają jednak pomysłu na wykończenie akcji.
29' Troskliwe marnują akcję za akcją.
30' Michał Hnatkiewicz pudłuje będąc dwa metry od pustej bramki Prosiaków !!!
37' Łukasz Krzyżanowski kładzie bramkarza, podaje równolegle wzdłuż bramki do Olejnika a ten mając przed sobą już tylko siatkę, machnął się nad piłką !

Prosiaki mając mniej sytuacji podbramkowych wygrywają 2:1, wszystkie gole strzelili zawodnicy Troskliwych Misiów. Tradycyjnie już po meczu, Michał Hnatkiewicz udzielał kolegom z zespołu reprymendy, która niekoniecznie musi przynieść zamierzony efekt w kolejnym meczu gdzie rywalem Troskliwych będzie WSOWL III. Prosiaki zmierzą się natomiast z Wratislavią-Bio, która nie spisuje się ostatnio zbyt dobrze.