22.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Jurkowski, Torba, Chrobak, Zimny, Ałdaś, Ksybek, Hamowski, Rekosz
Skład: Michalski, Jankowiak, Wilk, Hutyra, Kubów, Skrzypek, Sirek, Stasiowski, Michocki, Łukowiak, Swakoń
4' Marek Zimny
37' Konrad Ksybek
38' Jarosław Skrzypek
Zawodnik meczu: Konrad Ksybek (Najaktywniejszy zawodnik na boisku, najpewniejszy punkt w drużynie DSW. Strzelił gola na 2:0 i gdyby jego koledzy byli skuteczniejsi pod bramką rywala, mógłby cieszyć się również z kilku asyst.)
FC Silesian tracąc punkty w tym spotkaniu mogą zacząć tracić kontakt z czołówką i o walkę o awans będzie coraz trudniej. Ich rywal, DSW Team z każdym, kolejnym meczem nabiera cennego doświadczenia i wciąż liczy na pierwsze zwycięstwo.

4'  (0:1) - Kapitan DSW Team, Marek Zimny dostał podanie w pole karne z głębi boiska i strzela obok bramkarza !
10' FC Silesian nie mają pomysłu na przedarcie się pod bramkę rywala, wynik wciąż nie ulega zmianie
14' Torba wrzuca piłkę w pole karne z rzutu rożnego, Zimny uderza z linii pola karnego ale strzał nie trafia do celu.
16' Próba Chrobaka z dystansu... piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Swakonia.
19' Kolejna, groźna akcja DSW Team, Marek Zimny trafia jednak prosto w bramkarza.
20' Koniec pierwszej połowy, w której poza gole Marka nie wydarzyło się nic więcej.
22' Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu FC Silesian, Stasiowski bliski zdobycia bramki ale bramkarza rywali wyręcza słupek !
24' Tym razem słupek po drugiej stronie boiska po strzale Ksybka z głowy.
25' Paweł Kubów uderza z rzutu wolnego ale strzał okazuje się niecelny.
26' Strzał Hamanowicza z dystansu, z wielkim truden na rzut rożny paruje bramkarz Silesian
27' Swakoń po raz kolejny musi wykazywać się umiejętnościami bramkarskimi, tym razem wybronił strzał z głowy Bartosza Torby.
28' Druga połowa zdecydowanie ciekawsza ! Tomasz Michalski stanął przes szansą na wyrównanie ale oddając strzał z linii pola karnego zbyt mocno się odchylił i piłka przeleciała nad poprzeczką.
30' Dwójkowa akcja Silesian, Kubów i Kuba Wilk nie potrafili porozumieć się pod bramką rywali i akcja zakończyła się fiaskiem.
33' Ależ zmarnowana szansa DSW Team ! Marek Zimny zamiast podać do lepiej ustawionego Ksybka, zdecydował się na strzał i trafił prosto w bramkarza !
37' (0:2) - Jak powinno się strzelać pokazał Zimnemu, Konrad Ksybek ! Strzał zawodnika DSW ląduje pod poprzeczkę !!!
38' - zawodnikom Silesian puszczają nerwy, za faul na rywalu karę dwóch minut otrzymuje Jarosław Skrzypek.
40' Koniec meczu. DSW Team odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie !

O ile w pierwszej połowie wiało nudą, o tyle druga była bardzo ciekawym widowiskiem. DSW odnoszą pierwsze zwycięstwo i niesieni na fali sukcesu podejmą teraz Futbol.wroclaw.pl, natomiast spotkanie FC Silesian przeciwko Elektrotimowi będzie meczem ostatniej szansy dla ekipy Tomka Michalskiego.