22.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Klich, Radzimowski, Armatys, Rudnicki, Szafarski, Jankowski, Sokołowski, Adamczyk, Stańkowski, Jankowski, Kupczak
Skład: Kępka, Diakun, Wnuk, Pelwecki, Cieśla, Ostrowski, Golonka
21' Paweł Armatys
24' Adrian Adamczyk
26' Grzegorz Jankowski
27' Adrian Adamczyk
28' Paweł Armatys
35' Piotr Klich
Zawodnik meczu: Adrian Adamczyk (Pomocnik WSOWL III wypadł bardzo pozytywnie w tym spotkaniu. Zaliczył dwie asysty i zdobył dwie bramki.)
Po poniedziałkowej porażce ACN FC drużyna WSOWL III stanęła przed szansą przejęcia miejsca w fotelu lidera. Aby tego dokonać potrzebowała pokonać zespół Elektrotimu.

1’ Rozpoczęcie spotkania i pierwsza akcja „Wojskowych”. Grzegorz Jankowski zdecydował się na strzał z prawego narożnika pola karnego. Piłka minimalnie przechodzi obok słupka.
6’ Pierwsza akcja Elektrotimu. Z główki próbuje zaskoczyć Jędrzej Diakun. Niestety strzał był niecelny.
11’ Stańkowski po indywidualnej akcji lewym skrzydłem oddaje strzał, ale także obok bramki.
12 ‘ Kolejna świetna okazja Diakuna. Piłkę po jego uderzeniu z największym trudem paruje na rzut rożny Rudnicki.
14’ Szybka wymiana podań Adamczyka z Armatysem i ten drugi staje oko w oko z Kępką. Tym razem jeszcze bramkarz wychodzi obronną ręką.
15’ Napór „Wojskowych” wzrasta. Elektrotim mocno zacieśnia obronę i ogranicza się już do wybijania piłek.  Zdegustowany nieporadnością kolegów z ataku Adamczyk decyduje się na strzał z około 20 metrów. Kępka z trudem paruje piłkę na rzut rożny.
16’ Kolejno Adamczyk i Mateusz Jankowski próbują zaskoczyć Kępkę strzałami z dystansu. Niestety na razie celowniki „Wojskowych” są mocno rozregulowane.
21’ (0:1) - Szybka akcja środku boiska. Kupczak zagrywa na lewą stronę do Adamczyka, ten mija obrońcę i wykłada Armatysowi piłkę do pustej bramki.
24’ (0:2) - Do akcji ofensywnych włącza się kapitan „Wojskowych” Mateusz Jankowski. Po jednej z nich oddaje strzał z okolicy pola karnego. Kępka paruje piłkę pod nogi Adamczyka.
25’ Kolejna szybka wymiana piłki w środku pola zakończona strzałem Mateusza Jankowskiego przechodzi nad poprzeczką.
26’ (0:3) - Kolejny obrońca „Wojskowych” tym razem Grzegorz Jankowski zapędza się pod bramkę przeciwnika i oddaj piękny strzał z 15 metrów. Bramkarzowi pozostało tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.
27’ (0:4) - Trwa kanonada „Wojskowych”. Armatys strzela za pola karnego a na dobitkę już czekał Adamczyk.
28’ (0:5) - Środek pola w drugiej połowie należał do Kupczaka. Młody rozgrywający „Wojskowych” przeszedł dwóch przeciwników i wyłożył jak na tacy piłkę Armatysowi.
29’ Faul „Wojskowych”. Jednak za krytykę orzeczeń sędziego żółtą kartka ukarany zostaje Jarosław Pelwecki.
30’ Znów w środku pola szaleje Kupczak. Szybka wymiana piłki z Adamczykiem kończy się niecelnym strzałem tego pierwszego.
33’ Jedna z nielicznych akcji Elektrotimu. Pelwecki jednak strzela obok lewego słupka Rudnickiego.
34’ Adamczyk zagrywa na 10 metr do Mateusza Jankowskiego, jednak kapitan „WSOWL III” nie potrafi zdobyć dzisiaj bramki.
35’ (0:6) - Indywidualna akcja lewą stroną Adamczyka i znów piękna asysta. Tym razem skorzystał z niej Klich. 6:0!
36’ Elektrotim szukał bramki honorowej. Gra stała się bardziej otwarta. Łukasz Wnuk po zespołowej akcji z Diakunem i Pelweckim strzela minimalnie nad poprzeczką.
37’ To mógł być hattrick Adamczyka. Kupczak kolejny raz rozmontował obronę Elektrotimu i wyłożył Adamczykowi piłkę do pustej bramki. Niestety Adrian chyba za szybko chciał świętować kolejną bramkę i spudłował.
40’ Koniec meczu.

WSOWL III wykorzystali potknięcie ACN-u i wskoczyli na fotel lidera grupy A, 2 ligi. W kolejnym meczu "Wojskowi" podejmą ekipę Michała Hnatkiewicza, Troskliwe Misie. Elektrotim zmierzy się natomiast z FC Silesian.

autor: Jarosław Patałuch