tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
ACN FC
Geostandard Wrocław
1 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Sudnik, Hebbechi, Kawałko, Mazurek, Lawless, Góreczny, Chaib, Murach, Andrew, Wilgan, Sanchez-Pinto, Leal Felix, Ferrari
Skład: Marek, Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Głodek, Szczurek, Gawron, Urban
6' Jose Manuel Leal Felix
11' Marek Gawron
Zawodnik meczu: Marek Gawron (Autor zwycięskiej bramki sprawił że zawodnicy Szczurka wciąż mają szanse na awans do Pierwszej Ligi)
Koleny mecz z gatunku o "sześć punktów". Jedni i drudzy znajdują się w cisłej czołówce drugie ligi. Jeżel ACN ogra wrocławian jedną nogą będą już w pierwszej lidze. Mariusz Szczurek nie może dziś skorzystać z usług środkowego pomocnika Jacka Biedzińskiego.

1' Rozpoczęcie spotkania.
3' Łukasz Król z własnej połowy boiska posysła długą piłkę do napastniów, futbolówka nieoczekiwania nabira rotacji i trafia...w poprzeczkę !
6' - Za przerwanie korzystnej sytuacji i ciągniecie przeciwnika za koszulkę żółtą kartkę otrzymuje Jose Manuel Leal Felix.
8' Król podaje do Piotrka Szczurka, król strzelców ligi halowej oddaj bardzo niecelny strzał z narożnika pola karnego.
9' To mogło być wejście smoka, po odbyciu kary Felix wraca na boisko, napastnik ACN od razu znajduje się w doskonałej sytuacji do zdobycia bramki, oddaje strzał z dystansu i trafia w boczną siatkę.
11' (1:0) - Piotr Szczurek podaje przed pole karne, Marek Gawron upadając oddaje strzał i piłka wpada do bramki tuż przy słupku.
13' Świetna okazja dla Geostandardu do podwyższenia wyniku, niestety Wojciech Gradowski zachował się bardzo egoistycznie i zamiast wystawić na pustną bramkę do Urbana zdecydował się na strzał, piłka przeleciała obok słupka.
15' Akcja ACN FC, piłkę w pole karne dośrodkowuje Mezri Habbechi strzał Kawałko przelatuje nad poprzeczką.
16' Peter Lawless strzela z dystansu bardzo niecelnie.
17' Kamil Kawałko dośrodkowuje w pole karne, niestety zbyt lekki strzał Wilgana nie sprawił problemów Markowi. Bramkarz pewnie chwycił futbolówkę.
18' Lawless strzela z dystansu, piłkę nogami odbija obrońca Geostandardu, futbolówka jednak spada wprost pod nogi Rafała Górecznego, pomocnik zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i nie trafił w światło bramki.
20' Koniec pierwszej części meczu.
23' Wielkie zamieszanie w polu karny ACN FC, obronną ręką z tej sytuacji wyszedł jednak golkiper Sudnik, który instynktownie wybił piłkę na rzut rożny.
25' Dobra okazja ACN FC do zmiany rezultatu, rzut wolny pośredni wykonuje Felix z Lawlessem, niestety strzał tego drugiego blokują obrońcy.
27' Kamil Kawałko stanął przed szansą doprowadzenia do remisu, rzut rożny wykonuje ANC dośrodkowanie w pole karne i najwidoczniej Kamil pomylił kierunki i zamiast wpadować piłkę do bramki Geostandardu wybija ją w pole gry.
29' Groźny kontratak Geostandardu, piłka po strzale Gradowskiego przelatuje obok słupka.
30' Wojtek Gradowski staje przed szansą na podwyższenie wyniku, niestety jego strzał zza pola karnego pewnie łapie Sudnik.
34' Dwójkowa akcja Szczurków, Piotr zagrywa do Mariusza, ten drugi oddaj groźny zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczka.
36' Marek Gawron strzela zza pola karnego, bramkarz ACN FC broni dość pewnie nogami.
38' Dobre podanie Piotrka Szczurka do Marka Gawron, strzelec jedynej jak do tej pory bramki w meczu fatalnie kiksuje z kilku metrów
40' Koniec spotkania.

ACN FC przegrywa pierwszy raz w tym sezonie. Zespół Wieczorka traci cenne trzy oczka. Geostandard Wrocław natomiast zdobywa punkty, które pozwolą im zapukać do czołówki. Kolejnym rywalem ACN będzie PKS Augustyn natomiast Geostandard Wrocław zmierzy się z Best-Com Orange.

Fotogaleria z meczu
autor: Adrian Miedziński