17.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Michalski, Wilk, Hutyra, Tuzinowski, Kubów, Skrzypek, Sirek, Śnichowski
Skład: Foltynowicz, Apicionek, Szymański, Ratajczyk, Sieradzki, Stachyra, Sieradzki
17' Michał Sirek
28' Michał Sirek
34' Jakub Wilk
Zawodnik meczu: Michał Sirek (Dwie bardzo ważne bramki obrońcy Silesian przesądziły o losach tego spotkania.)
Chociaż Best-Com Orange zapowiadał szturm na 1 ligę to marzenia o awansie będą musieli odłożyć na kolejny sezon. FC Silesian grają w kratkę ale i oni raczej nie mają łatwej sytuacji w swojej grupie aby o ten awans powalczyć. Od pierwszych minut spotkania, między słupkami Silesian zobaczymy Pawła Kubów.

8' Pierwsza, groźna akcja w tym spotkaniu. Przed szansą Best-Com Orange, strzał Łukasza Sieradzkiego okazuje się jednak minimalnie niecelny.
9' Kolejna akcja po tej samej stronie boiska, uderza Dawid Ratajczyk ale piłka po nodze Hutyry wychodzi na rzut rożny.
11' Kubów wykopuje piłkę niezgodnie z przepisami i sędzia dyktuje rzut wolny pośredni, Apicionek podaje do Ratajczyka, ten strzela ale trafia w rezerwowego bramkarza FC Silesian.
12' FC Silesian mogli objąć prowadzenie. Piłkę zmierzającą do pustej bramki w ostatniej chwili wybija Marcin Szymański !
13' Na strzał z lewej strony pola karnego decyduje się Jakub Wilk, piłka minimalnie mija dalszy słupek bramki Orange.
15' Surmiak ściga się z Szymańskim, ten przewraca się w polu karnym ale zawodnik Silesian mając przed sobą tylko bramkarza skiksował i Foltynowicz nie miał problemów z udaną interwencją.
17' (0:1) - Rafał Tuzinowski wykonuje rzut wolny niemal z połowy boiska, mocno bitą w pole karne piłkę, trąca piętką Michał Sirek i zaskoczony bramkarz Best-Com Orange kapituluje po raz pierwszy w tym meczu.
19' Kolejna okazja dla FC Silesian, Jakub Wilk trafia najpierw w słupek a później jego dobitkę na aut wybija Tomasz Apicionek !
23' Paweł Kubów broni groźny strzał Rafała Sieradzkiego z głowy !
26' Przed szansą na wyrównanie stanął Łukasz Sieradzki, nie wykorzystał jednak zamieszania w polu karnym rywali itrafił w jednego z obrońców.
28' (0:2) - Niewykorzystana sytuacja Best-Com'u zemściła się już 2 minuty później. Mocny strzał Sirka przełamał ręce Foltynowicza i zrobiło się 0:2 !
30' Rafał Sieradzki trafia w słupek, jego dopitka okazuje się niecelna
31' Po drugiej stronie boiska, strzał Marcina Hutyry z odległości jednego metra broni bramkarz Best-Com'u.
32' Paweł Kubów coraz pewniej czuje się między słupkami, tym razem broni strzał Ratajczyka z linii pola karnego.
34' (0:2) - Wrzutkę Grzegorza Surmiaka w pole karne na gola zamienia Jakub Wilk !
40' Strzał Łukasza Sieradzkiego z rzutu wolnego o centymetry mija bramkę FC Silesian.

Zawodnicy FC Silesian z pewnością poprawili sobie humory po ostatniej porażce zwłaszcza, że po dzisiejszym meczu wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Aby myśleć o awansie trzeba jednak odnosić kolejne zwycięstwa, ich kolejnym przystankiem będzie DSW Team, natomiast Best-Com Orange zmierzy się z Futbol.wroclaw.pl.