16.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 1 )
Skład: Bulzacki, Stefanik, Nowicki, Dzierżanowski, Wdowik, Stefanik, Boix Presa, Kuliński, Wawrzyniuk
Skład: Krzyżanowski, Nowak, Hnatkiewicz, Rynkowski, Porawski, Krzyżanowski, Hummel, Wojewódka, Mielcarski
14' Tomasz Nowicki
25' Rafał Wawrzyniuk
25' Krystian Wdowik
34' Rafał Wawrzyniuk
9' Tomasz Hummel
28' Łukasz Krzyżanowski
40' Michał Hnatkiewicz
Zawodnik meczu: Rafał Wawrzyniuk (Po raz kolejny udowodnił, że jest ważnym zawodnikiem w talii Stefanika. Zdobył dwie ważne bramki)
Sytuacja w tabeli grupy A, 2 ligi jest bardzo ciekawa, po kilku kolejkach prowadzi ekipa ACN FC, tuż za nią plasuje się WSOWL III. Obie ekipy wypracowały sobie sporą przewagę nad grupą pościgową. Starcie Misiów z Augustynem miało  bardzo duże znaczenie w kontekscie walki o awans, jeżeli ekipa dowodzona przez Hnatkiewicza nie zdobędzie kompletu oczek,plan jakim jest awans na zaplecze Superligi trzeba będzie odłożyć na kolejny sezon. Patrząc na mocne składy obu zespołów czekało nas spora dawka emocji. PKS Augustyn, który również teoretycznie liczy na promocję, w pierwszej części meczu prezentował się bardzo dobrze, swoją przewagę nad rywalem udokumentowł jedną bramką, której autorem był Tomasz Nowicki. W drugiej odsłonie PKS bardzo szybko dołożył kolejne trafienia i w odstępie kilkunastu sekund Adama Rynkowskiego pokonał kolejno Krzysztof Wdowik oraz Rafał Wawrzyniuk. Nadzieje Troskliwych Misiów na korzystny wynik przywrócił w 28 minucie Łukasz Krzyżanowski. Szęść minut później PKS za sprawą Rafała Wawrzyniuka praktycznie roztrzygął losy spotkania. Wynik 4:1 był na tyle wysoki, że Troskliwe Misie nie były w stanie dogonić rywala. W ostatniej minucie dystans do przeciwników zmniejszył Michał Hnatkiewicz. Mecz zakończył się wygraną PKS Augustyn 4:2 ale ich strata do lidera jest wciąż bardzo duża, jeżeli zespół Troskliwych chce myśleć o awansie musie teraz zacząć wygrywać i liczyć na stratę punktów drużyn z czołówki. W następnym meczu Misie zmierzą się z Prosiakami natomiast PKS podejmnie Wratislavie - Bio.