tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL III 11 +43 30
2 . ACN FC 11 +19 25
3 . Geostandard Wrocław 11 +24 24
4 . PKS Augustyn 11 +4 17
5 . FC Silesian 11 -7 16
6 . Best-Com Orange 11 +5 15
7 . Futbol.wroclaw.pl 11 -8 12
8 . Elektrotim 11 -11 12
9 . Prosiaki 11 -11 12
10 . Troskliwe Misie 11 -3 11
11 . DSW Team 11 -8 10
12 . Wratislavia-Bio 11 -47 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
16.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Elektrotim
DSW Team
2 : 2
( 1 : 0 )
Skład: Wnuk, Boczar, Ostrowski, Golonka, Janowicz, Cichoński, Paszliński
Skład: Torba, Gluma, Mateńczuk, Chrobak, Zimny, Sołtys, Ksybek
25' Piotr Cichoński
27' Michał Janowicz
31' Piotr Cichoński
8' Tomasz Mateńczuk
34' Tomasz Mateńczuk
Zawodnik meczu: Tomasz Mateńczuk (Dobre zawody w wykonaniu tego zawodnika, bardzo skuteczny pod bramką rywala, Dwie bramki jego autorstwa pozwoliły Studentom zdobyć kolejny punkt. )

Faworytem tego pojedynku bez wątpienia była ekipa Krzysztofa Ostrowskiego, zespół jak na debiutanta ligi radzi sobie całkiem nieźle, przeciwnik DSW Team w jubileuszowej X edycji meczu jeszcze nie wygrał, dwa remisy oraz trzy porażki miały sprawić, że zespół wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i ogra "Elektrycznych". Szansa była bardzo duża bowiem kierownik Ostrowski mógl tego dnia skorzystać tylko z gołej siódemki. Zabrakło bramkarza oraz kilku czołowych zawodników. Początek spotkania bez wątpienia należał do piłkarzy Marka Zimnego, drużyna osiągnęła znaczącą przewagę dokumentując to bramką w 8 minucie spotkania, Tomasz Mateńczuk precyzyjnie uderzył z dystansu, stojący miedzy słupkami w miejsce nieobecnego golkipera Kępki Waldemar Boczar zmuszony został wyciągnąć piłkę z siatki. Elektrotim trzy minuty później mógł doprowadzić do remisu, niestety piłka po strzale Łukasza Wnuka wylądowała na poprzecce. Wraz z upływem czasu gra się nieco wyrównała, dominowała głównie walka w środkowej strefie boiska. Do końca pierwszej połowy nie ujrzeliśmy już żadnej bramki i na przerwę DSW schodził prowadząc skromnie 1:0. Drugą cześć spotkania lepiej rozpoczął Elektrotim, zespół osiągnął sporą przewagę na rywalem i po pięciu minutach doprowadził do remisu, dwójkowa akcja Michała Janowicza z Piotrem Cichońskim zakończyła się celnym strzałem tego drugiego. Dwie minuty póżniej DSW już przegrywało, bardzo dobre podanie Krzysztofa Ostrowskiego na bramkę zamienił Michał Janowicz, napastnik "elektrycznych" precyzyjnie uderzył po długim rogu. Kilka minut poźniej Janowicz mógł rozstrzynąć losy spotkania, będąc w doskonałem sytuacji trafił tylko w słupek. DSW wraz z uciekającymi minutami bardzo nerwowo reagowała na każde nieudane zagranie. W 31 minucie Piotr Cichoński ostrzymał żółtą kartkę na umyślne zagranie piłki ręką i ekipa Marka Zimnego grała z przewagą jednego zawodnika. Szansa gry w przewadze zakończyła się fiaskiem. Trzy minuty póżniej w notesie sędziego widniał wynik 2:2. Bramkę wyrównującą zdobył Tomasz Mateńczuk  precyzyjnie uderzając z rzutu wolnego. Do końca spotkania jedni i drudzy dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki, niestety ani Elektrotim, ani DSW nie znaleźli recepty na pokonianie bramkarzy i mecz zakończył się podziałem punktów. Patrzać obiektywnie remis jest bardzo sprawiedliwym wynikiem. DSW Team  w następym pojedynku czeka  bardzo trudne zadanie, ich rywalem będzie FC Silesian, drużyna Ostrowskiego podejmnie WSOWL III .


autor: Adrian Miedziński