14.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
3 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Kolęda, Dereń, Turoń, Skrzypecki, Szymczyk, Szpyra, Skrzypecki, Górniak, Suchy, Słowicki, Ostropolski
Skład: Sudnik, Hebbechi, Kawałko, Mazurek, Lawless, Murach, Wilgan, Macia, Sanchez-Pinto, Szabo
15' Wojciech Słowicki
26' Andrzej Górniak
40' Mateusz Skrzypecki
5' Gueton Sanchez-Pinto
20' Gueton Sanchez-Pinto
33' Peter Lawless
Zawodnik meczu: Peter Lawless (Po raz kolejny poprowadził swój zespół do zwycięstwa, w meczu przeciwko Futbol.wroclaw.pl zaliczył asystę i zdobył jedną bramkę. Na wyróżnienie zasłużyli też bramkarz Marek Sudnik oraz Gueton Sanchez Pinto, zdobywca dwóch bramek dla ACN FC.)
Nikt nie ma już wątpliwości, że miejsce, w którym znajduje się obecnie ACN FC to nie jest przypadek. Drużyna kierowana przez Lecha Wieczorka kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa a Peter Lawless i Marek Sudnik są największymi ojcami tego sukcesu. Futbol.wroclaw.pl gra w kratkę ale zajmuje dobre, piąte miejsce w tabeli grupy A, 2 ligi. Czy zdołają zatrzymać rozpędzonego lidera ?

5' (1:0) - Świetny początek dla ACN-u, akcję lewą stroną boiska przeprowadził Peter Lawless, dograł piłkę w pola karne a tam Gueton Sanchez Pinto musiał tylko dołożyć odpowiednio nogę.
12' Mocny strzał Mateusza Skrzypeckiego, z wielkim trudem na rzut rożny paruje Marek Sudnik.
15' (1:1) - Mamy wyrównanie, strzałem w krótki róg, bramkarza ACN-u pokonuje Wojciech Słowicki.
18' Piękny strzał Andrzeja Górniaka i jeszcze piękniejsza interwencja Marka Sudnika, który wyciąga się jak struna i wybija piłkę na rzut rożny !
20' (2:1) - Fatalny błąd Darka Kolędy przy wyprowadzaniu piłki, którą traci na rzecz Guetona Pinto, rosły napastnik ACN-u po raz drugi wyprowadza swój zespół na prowdzenie.
20' Koniec pierwszej połowy. Poza trzema bramkami, nie wydarzyło się nic ciekawszego w tej części meczu.
21' Początek drugiej połowy.
24' Peter Lawless przeprowadza indywidualną akcję środkiem boiska, decyduje się na strzał zza pola karnego ale dobrze ustawiony w bramce Futbolowców był Paweł Suchy.
26' - Za kopnięcie piłki po gwizdku, żółtą kartką ukarany zostaje Andrzej Górniak.
27' Strzał Petera Lawlessa z głowy pewnie broni bramkarz Futbol.wroclaw.pl, Paweł Suchy.
33' (3:1) - Atomowy strzał Petera Lawlessa z dystansu ląduje w siatce rywali, bramkarz "Futbolowców" mógł zachować się w tej sytuacji lepiej.
38' Napór podopiecznych Marka Szpyry trwa ale strzały są na tyle niecelne, że piłką ląduje za drugim płotem okalającym boisko.
40' (3:2) - Wreszcie nastąpiło przełamanie, strzał Mateusza Skrzypeckiego z dystansu, wreszcie znajduje drogę do bramki Sudnika !
40' Niestety na wyrównanie wyniku zabrakło już czasu, mecz kończy się zwycięstwem ACN-u !

Ekipa Lecha Wieczorka wciąż nie ustępuje miejsca w fotelu lidera, ACN rozsiadł się w nim na dobre i zaczynamy wątpić czy kiedykolwiek z niego zejdzie. Już w kolejnym meczu może postarać się o to inny kandydat do awansu, Geostandard Wrocław. Rywalem drużyny Marka Szpyry będzie natomiast Best-Com Orange.