09.05 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Kroma, Łagożny, Szczygieł, Szatkiewicz, Szatkiewicz, Mróz, Mróz, Żuk, Szewczyk, Karpiński, Dąbrowski, Błasiak
Skład: Stefanik, Nowicki, Dzierżanowski, Wdowik, Ziółkowski, Gawryś, Stefanik, Boix Presa, Kuliński, Semotyuk
34' Piotr Stefanik
36' Piotr Stefanik
Zawodnik meczu: Luis Alberto Boix Presa (Fenomenalny występ bramkarza PKS-u, w meczu z Prosiakami bronił jak nakręcony nawet w beznadziejnych sytuacjach. Na wyróżnienie zasługuje również zdobywca dwóch bramek, Piotr Stefanik.)
Pogoda wciąż nas nie rozpieszcza, przez cały wieczór leje deszcz i nic nie wskazuje na to by miało się coś zmienić podczas tego spotkania. Zawodnikom przyjdzie zagrać w bardzo trudnych warunkach. Mecz powinien być bardzo wyrównany gdyż na przeciw siebie stoją sąsiedzi z ligowej tabeli.

5' Pierwszą, groźną akcję przeprowadzają Prosiaki, strzał Jacka Żuka z prawego rogu pola karnego pewnie broni Luis Alberto Boix Presa, dobitka Dawida Mroza również pada łupem hiszpańskiego bramkarza PKS-u.
7' W odpowiedzi, po drugiej stronie boiska po wrzutce Radosława Kulińskiego, Ziółkowski trafia prosto w bramkarza Prosiaków.
11' Strzał Piotra Stefanika z rzutu wolnego, Kroma z wielkim trudem paruje piłkę na rzut rożny.
15' Bardzo wyrównana gra w środku pola.
18' Oba zespoły konstruują wiele akcji ale wciąż brakuje tego ostatniego, dobrego podania.
20' Koniec pierwszej części spotkania. Oba zespoły schodzą na przerwę przy bezbramkowym wyniku.
23' Fantastyczny strzał Łagożnego niemal z połowy boiska w kierunku okienka bramki PKS-u i jeszcze piękniejsza obrona Luisa !!!
27' Luis Alberto Boix Presa po raz kolejny popisuje się fantastyczną obroną ! Tym razem wyłapuje strzał Jacka Żuka !
33' Marek Szewczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem PKS-u, górą Hiszpan !
34' (1:0) - Mając za plecami pewny punkt w postaci bramkarza, napastnicy PKS-u przeprowadzili akcję prawym skrzydłem, piłkę w pole karne wstrzelił Radek Kuliński a na dalszy słupek wbiegł Piotr Stefanik. Po chwili siatka w bramce Prosiaków zatrzepotała po raz pierwszy !
36' (1:0) - PKS Augustyn poszedł za ciosem, Piotr Stefanik otrzymał podanie z głębi pola, popędził sam na sam z Kromą i płaskim strzałem posłał piłkę obok bezradnego bramkarza Prosiaków.
38' Prosiaki nie znalazły tego dnia sposobu na świetnie dysponowanego tego dnia Luisa, tym razem próbował Jacek Żuk ale jego strzał po długim rogu wybronił bramkarz rywali.

Chociaż mecz był wyrównany to trzy punkty wędrują na konto PKS-u Augustyn, w dużej mierze dzięki świetnej formie bramkarza oraz snajperskiej formie Piotra Stefanika. W kolejnym meczu PKS zmierzy się z Troskliwymi Misiami, rywalem Prosiaków będzie WSOWL III.